Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

4K-відеокамера DJI OSMO (з 3-х осьовою стабілізацією) 77

20 950 грн

Під замовлення

4K-відеокамера DJI OSMO (з 3-х осьовою стабілізацією) + 2 АКБ в подарунок!

Кредит
Розстрочка online

Опис товару

Компанія DJI представила своїм клієнтам модель багатофункціонального і досить зручного стабілізатора, призначеного для камер класу X3, X5 і X5R, який має певну кількість спеціальних кріплень і аксесуарів, що дозволяє зручно тримати даний стедікам в руках. При цьому він відмінно кріпитися за допомогою присосок на скло автомобіля.

Легко керувати роботою Osmo можна завдяки максимально продуманому розміщенню кнопок. Побачити різні зображення з камери і виконувати управління налаштуваннями простими дотиками, можна помістивши смартфон в тримач для мобільних пристроїв.

Зробити панорамне фото можна за допомогою встановленої функції, електронної стабілізації камери, здатної утримувати горизонт і усувати різного роду трясіння при виконанні відео або фотозйомки.

Oсновні переваги

Автоматичний режим зйомки з діапазоном в 360 градусів стає набагато простіше. Для цього потрібно тримати OSMO над головою, торкнувшись спеціальної кнопки спуску затвора, камера буде самостійно обертатися на 360 градусів, виконуючи при цьому фотографії всіх ділянок панорами.

 

Технічні характеристики

Камера: X3/FC350H, 12.4 Мп, 4000×3000
Робоча частота: 10.8 В/год
Діапазон робочих температур: 0 ~ 40°C
Вага: 201 г

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.