Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Стабілізатор Ronin-S 333

17 750 грн

24 500 грн

Під замовлення

Ronin-S - це перший однорукий стабілізатор компанії DJI, розроблений спеціально для дзеркальних і бездзеркальних камер.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Ronin-S дарує свободу руху і ідеальну стабілізацію зображення, тепер можливо точне управління камерою і корегування фокусу в одному пристрої, який утримується однією рукою.

Дизайн

Удосконалена конструкцію стабілізатора дозволяє камері розміщуватися над віссю крену, завдяки чому дисплей камери розташований на рівні очей і нічим не блокується. До того ж, ергономічний дизайн Ronin-S нейтралізує тряску при зміні положення стабілізатора.

 

SmoothTrack

Технологія SmoothTrack, за допомогою однієї руки, дозволяє плавно переходити від статичної зйомки до динамічної. Зберігайте власні налаштування SmoothTrack в 2-х спеціальних групах параметрів, перемикайтеся між ними одним дотиком.

Ronin-S має новий спортивний режим, що збільшує швидкість відгуку SmoothTrack, що дає можливість швидше реагувати на будь-який вид руху різної інтенсивності, отримуючи в результаті плавні кадри.

 

Управління стабілізатором і камерою

Обладнання для управління стабілізатором і камерою розташовані на рукоятці. Керувати рухом камери, калібрувати стабілізатор і міняти його налаштування можна за допомогою мобільного додатку.

Стабілізатор сумісний з іншими засобами для зйомки, включаючи пристрій фокусування і різні кріплення.

Універсальність

Рукоятку можна зняти і встановити Ronin-S на візок для зйомки з низького ракурсу або на кран для отримання панорамних кадрів. Спеціальний пульт для управління фокусом кріпиться на пластину для аксесуарів, дозволяючи операторам вручну навести різкість при зйомці зі стандартної рукоятки.

Також Ronin-S можна прикріпити до рами під дві руки - це не знизить чіткість управління стабілізатором, фокусом або камерою.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio