Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

DJI 3-х осьовий ручний підвіс DJI OSMO+ X3 ZOOM (PLUS) 95

21 420 грн

23 970 грн

Немає в наявності

Кредит
Розстрочка online

Опис товару

Вдосконалений комплект OSMO призначений для ручної мобільного зйомки і оснащений камерою і ручною стабілізацією. DJI OSMO є першою камерою, яка виконує відео і має осьову стабілізацію.

Основною відмінністю даного комплекту є наявність оптичного зуму, що знаходиться в блоці камери, що дозволяє розширити можливість оператора виконувати чіткі і насичені кадри.

Встановлена камера класу Zenmuse X3 HD має фокусну відстань в діапазоні 22-77 мм і 3,5 кратний оптичний зум, а також 2 кратний цифровий зум.

Для виконання високоякісного відео або фотознімку себе на відстані витягнутої руки слід 3 рази поспіль натиснути тригер, для перемикання селфі.

Використовуючи комплект OSMO + смартфон, можна виконувати фото панорами з максимальною кількістю деталей. Також дана функція дозволяє виконувати автоматичну зйомку і з'єднувати при цьому до 9 окремих кадрів разом.

Поставивши камеру на тривалу витримку, можна робити чіткі і насичені фотознімки, навіть не використовуючи штатив.

Комплект DJI Osmo здатний підтримувати практично будь-які кріплення і розширення, що дає можливість використовувати стабілізатор в різних ситуаціях. Штатив дає можливість ставити даний комплект на землю, що дасть максимальну стабільність і дистанційне керування.

Технічні характеристики

Камера: X3 / FC350Z сенсор Sony Exmor R, 12,4 Мп, роздільна здатність 4000х3000
Діапазон робочих температур: 0 ~ 40°C
Вага: 201 г

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.