Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

DJI OSMO Mobile Silver 65

8 370 грн

Під замовлення (наявність уточнюйте)

3-х осьовий стабілізатор DJI OSMO Mobile Silver перетворить ваш смартфон в рухому камеру, дозволяючи робити кожен кожен кадр плавним, професійним і готовим до публікації відразу ж після зйомки на вашу сторінку в Facebook або канал в YouTube.

DJI OSMO Mobile Silver - це тандем системи стабілізації знімальної камери і камери з підтримкою відеозапису в системі . Стабілізатор оснащений зручними елементами управління, мікрофоном, що записує звук і підтримує зовнішні мікрофони, має стильний привабливий зовнішній вигляд, виконаний в сріблястому кольорі. Зручне і легке управління дозволить вам в досить короткий термін підібрати відповідний режим і задати потрібні налаштування.

Кредит
Розстрочка online

Опис товару

Управління камерою

Кнопка управління відкриває доступ до унікальних функцій Osmo. Подвійне натискання - вирівняє телефон по центру, потрійне - переключить між основною і фронтальною камерами, довге натискання зафіксує камеру в одному положенні.

Технологія ActiveTrack

Технологія ActiveTrack, яка інтегрована в додаток DJI GO, дозволяє OSMO Mobile автоматично стежити за вами, тримаючи обличчя в кадрі в русі. Тепер ви можете робити все відразу - бути в кадрі і знімати одночасно.

Панорамна зйомка

Функція панорамної зйомки дозволяє знімати великі, деталізовані фотографії, використовуючи лише смартфон і Osmo mobile. Завдяки цій функції автоматично створюються 9 окремих фотографій і склеюються разом, створюючи при цьому один приголомшливий знімок.

SLOW-MOTION відео

Ефект уповільненої дії додасть епічності будь-якому відео.

Time lapse: спіймати момент

Рухомі «таймлапси» дозволяють відобразити минаючий час. Кращий спосіб зберегти перебіг часу - записати Timelapse-ролик в русі. Раніше для цього необхідно було професійне обладнання та вміння, а тепер - Osmo Mobile і ваш телефон. 3-х осьова система стабілізації згладжує рухи, перетворюючи кожен ваш кадр в професійний.

Пряма трансляція

З Osmo Mobile у вас буде можливість транслювати будь-які події на вашу сторінку в Facebook або канал в YouTube, активувавши спеціальну функцію в додатку DJI GO.

 

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.