Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Гоночний дрон DJI Spark Combo 356

16 500 грн

21 400 грн

Немає в наявності
Знятий з виробництва

Акумулятор 1 шт. в подарунок

Spark Combo, в розширений комплект входить додатково, крім стандартного набору наступне:

  1. водонепроникний сумка
  2. запасні батареї 2шт
  3. запасні гвинти
  4. захист пропелерів

 

 

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Модель гоночного квадрокоптера DJI Spark Combo обладнана новітніми технологіями. Інтелектуальні режими польоту і механічна стабілізація, а також хороша камера - все це сприяє виконанню високоякісних зображень.

Дрон має досить невеликі розміри і є першою моделлю, де корпус може бути виготовлений в таких кольорах, як, білий, блакитний, жовтий, салатовий і червоний. При цьому управляти коптером можна певними жестами рук.

Встановлені функції

Spark Combo оснащений інноваційними функціями, здатними розпізнавати обличчя, завдяки чому він може злітати з долоні пілота. За певним жесту рук дрон миттєво повертається на місце зльоту, автоматично вимикаючи двигуни. Встановлена функція Giesture дозволяє змінювати положення дрона жестами рук, а функція Palm Control сприяє його пересуванню з одного боку в іншу.

За допомогою функції Quickshop, виділивши на екрані себе, можна вибрати необхідний режим руху з 4 встановлених, і квадрокоптер буде летіти в потрібному для пілота напрямку.

Функція розпізнавання жестів дозволяє зробити селфі з коптера за допомогою простих жестів, що виконуються руками.
 

Камера

Дана модель дрона оснащена 2-х осьовим стабілізатором і електронною стабілізацією зображення, що сприяє виробництву максимально чітких і насичених зображень. Встановлений ширококутний об'єктив дозволяє знімати високоякісні фотознімки.

Камера, що має досить компактні розміри, оснащена матрицею CMOS1 / 2.3 дюймів, завдяки чому знімається плавне відео з роздільною здатністю 1080р.


Льотні характеристики

При безвітряній погоді швидкість дрона може розвиватися до 50 км/год. Заряд акумуляторної батареї дозволяє коптеру перебувати в повітряному просторі близько 16 хвилин, і передавати вироблену зйомку по Wi-Fi на відстані до 2 кілометрів.

Безпека польоту

За допомогою вбудованої системи Flight Autonomy рух дрона буде абсолютно безпечним навіть в закритих приміщеннях і зонах, де супутникові сигнали недоступні. Також дана модель квадрокоптера здатна розпізнавати будь-які перешкоди в радіусі 5 метрів.

Функція «Повернення додому» дозволяє Spark Combo повернутися на місце, звідки він злітав, уникаючи виникаючих перешкод на своєму шляху.

Встановлена на коптер акумуляторна батарея літій-полімерного типу володіє 12-ма захисними функціями. А також спеціальним датчиком здатним не тільки показувати рівень заряду, але і контролювати час польоту.

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio