Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Гоночний дрон DJI Spark 372

12 000 грн

16 500 грн

Немає в наявності
Знятий з виробництва

У комплект входить:
 
1. Квадрокоптер Spark 1шт
 
2. Батарея 1шт
 
3. Зарядний пристрій 1шт
 
4. Інструкція
 
5. Гарантійний талон на 1,5 роки

 

 

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Модель гоночного коптера DJI Spark має невеликі габарити і оснащена новітніми технологіями, завдяки яким з'явилася можливість робити фотознімки з допомогою певних жестів рук, а також знімати високоякісне відео, зробивши пару простих кліків. Варто зауважити, що даний вид квадрокоптера є першою моделлю, у якій корпус виконується в різній колірній гамі, з можливістю управління руками.

Управління за допомогою рук і автоматичний зліт з рук

DJI Spark оснащений інноваційною функцією розпізнавання обличчя, за допомогою якої, він може зробити зліт з долоні пілота. Виконавши певний жест руки, дрон приземляється на долоню, з якої злітав, автоматично вимикаючи свої двигуни. Змінювати положення коптера, також рухами рук, можна за допомогою функції Gesture. А встановлена функція Palm Control дозволяє рухати його з одного боку в іншу.

Функція Quick Shop

Вибрати необхідний режим руху з 4 можна за допомогою функції Quick Shop. Для цього потрібно виділити на екрані себе, і дрон буде летіти в потрібному напрямку. Також дана модель коптера підтримує і такі режими як, Mavik Pro, Action Trackb, Tap Fly і Gesture.

Здатність розпізнавати жести

Зробити cелфі з квадрокоптера за допомогою простих рухів рук дозволить спеціальна технологія Palt Contrac розпізнавання жестів.

Камера

Дрон оснащений стабілізатором на 2 осях і електронною стабілізацією зображення, що дозволяє виробляти максимально чіткі зображення. Ширококутний об'єктив виконує виразні і насичені фотознімки.

Компактна камера оснащена матрицею CMOS 1 / 2.3 дюймів, що записує плавне відео з роздільною здатністю 1080р.

Безпека польоту

Вбудована система Flight Autonomy забезпечує безпечний і стабільний політ навіть у закритих приміщеннях і в зонах, де немає супутникових сигналів. Крім цього дрон здатний розпізнавати будь-які перешкоди на своєму шляху в радіусі 5 метрів.

Встановлена функція «Повернення додому» дозволяє коптеру повернутися на місце зльоту, уникаючи практично всі перешкоди, що зустрічаються на шляху.

Spark оснащений акумуляторною батареєю літій-полімерного типу, яка має 12 захисних функцій і спеціальний датчик, що показує рівень заряду і контролюючий час польоту.

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio