Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Камера Zenmuse X5R (з об'єктивом і SSD) 173

125 970 грн

Немає в наявності

Zenmuse X5R є першою в світі камерою класу Micro Four Thirds, яка виконує відео зйомку в повітряному просторі без втрат 4К відео в форматі RAW. І має частоту зйомки до 30 кадрів в 1 секунду.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Відеозапис у форматі RAW

Zenmuse X5R - перша камера Micro Four Thirds в світі, яка спеціально розроблялася для зйомки з висоти пташиного польоту. Дана модель камери виконує запис без втрат 4К відео в форматі RAW і частотою до 30 кадрів за 1 секунду. І має збільшений динамічний діапазон з 12,8 зупинками відблисків і тіней.

Чіткі зображення на віддаленій відстані

Камера Zenmuse X5R виконує 4К відео в форматі RAW і 16 мегапіксельних, високоякісних, чітких фотознімків навіть на максимально віддаленій відстані.

Високочутливий запис за допомогою революційного датчика

Усередині камери Zenmuse X5R, Micro Four Thirds встановлений датчик, необхідний для виконання високочутливого ​​запису в діапазоні ISO від 100-25600.

Zenmuse X5R створена спеціально для зйомки з повітря

Дана модель камери була спеціально розроблена для професійної інтегрованої аерозйомки. Камера сумісна з дроном Inspire 1. Кут огляду в 360 градусів. Підтримка 2 пультів управління. Завдяки досить простому монтажу з'явилася можливість оновити камеру і збільшити можливість візуалізації, причому легкість у використанні і надійність повністю зберігаються.

Режим контролю камери

Камера Zenmuse X5R дозволяє повністю її контролювати. У встановленому режимі інтуїтивного автоматичного фокусування можна вказати камері необхідний об'єкт, на якому слід зосередитися, для цього потрібно натиснути всього лише на екран мобільного пристрою. Доступні також управління діафрагмою і фокусування в ручному і автоматичному режимах.

Зйомка в форматі RAW з повітряного простору

Завдяки камері Zenmuse X5R компанія DJI вперше отримала можливість проводити відеозйомку у форматі RAW з повітря. Що є чудовою нагодою для виконання редагування. А в поєднанні з бітрейтом 2.4Gbps відео буде максимально чітким і якісним.

Краща стабілізація

Спеціальний підвіс інтегрується з камерою, що необхідно для автоматичної стабілізації в польоті. Встановлені досить потужні агрегати здатні реагувати навіть на незначні рухи, що дозволяє тримати необхідний рівень камери при виконанні зйомки з максимально довгою експозицією.

Додаток DJI GO

Встановлений додаток DJI GO забезпечує дистанційне керування камерою і при цьому дозволяє налаштовувати необхідні параметри і фокусувати камеру на льоту.

Компактність і зручне транспортування

Модель камери X5R виготовляється з високосортних магнієвих сплавів, що робить її максимально витривалою при використанні в більш важких умовах. Завдяки компактному і досить легкому дизайну камеру дуже зручно транспортувати.

Управління за допомогою встановлених режимів

За допомогою програми DJI GO або додаткового режиму DJI Focus можна управляти фокусом камери на момент пілотування. Для максимально точного фокусування рекомендується підключити контролер Focus до пульта дистанційного керування.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio