Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Universal Edition 59

88 280 грн

Є в наявності

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Enterprise Universal Edition - відмінне рішення для промислового застосування. За допомогою цього дрона ви зможете створювати сучасні робочі процеси, які розроблені з урахуванням поточних і майбутніх вимог польоту. Дрон поставляється в повній комплектації, в захисному кейсі і повним набором аксесуарів для роботи.

Розстрочка без %
Розстрочка online

Опис товару

Літати безпечніше, ніж будь-коли

Точна система візуалізації для тактичного і практичного використання.

Подвійні фари M2E дозволяють використовувати дрон навіть в темряві. Виконуйте нічні польоти з більшою впевненістю за допомогою світлового індикатора зіткнення M2E.

Гучномовці M2E: обмінюйтеся даними безпосередньо з наземними пілотами під час проведення польотів.

DJI AirSense дозволяє уникнути небезпечних ситуацій і підвищує безпеку повітряного простору, надаючи негайні оповіщення про пілотовані літаки, які знаходяться поруч .

Покращена система FlightAutonomy дозволяє виявляти всеспрямовані перешкоди. Він складається з восьми камер високої роздільної здатності і двох інфрачервоних датчиків з боків Mavic 2 Enterprise. В результаті виходить потужний пакет датчиків, який визначає відносну швидкість і відстань між літаком і навколишнім середовищем. Це робить можливим ще більш стабільний політ і зависання в широкому спектрі комплексних спільних умов навколишнього середовища.

Удосконалена система допомоги для пілотів (APAS) самостійно виявляє об'єкти поруч з дроном під час польоту і автоматично ухиляється від об'єктів, навіть в обмеженому просторі.

Mavic 2 Enterprise оснащений камерою з подвійним оптичним і потрійним цифровим зумом. Це дозволяє виконувати дрібномасштабні операції, не піддаючи небезпеці безпілотник або екіпаж.

Важить Mavic 2 Enterprise всього 905 грамів, він дуже компактний завдяки своїй складаній конструкції. Дрон легко вміщується в будь-яку сумку, що дозволяє блискавично використовувати його в будь-який час і в будь-якому місці - без тривалого часу на підготовку і налаштування.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.