Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптер DJI Phantom 4 PRO+ (PLUS) 73

59 370 грн

69 950 грн

Немає в наявності
[$Снят с производства%]

Інноваційна модель квадрокоптера DJI Phantom оснащена 1 дюймовим 20 мегапіксельним сенсором, оновленими функціями і максимальним часом польоту. Дрон виконаний з магнієвого, а також титанового сплаву, що додає його корпусу особливої жорсткості, але при цьому значно знижує загальну масу. Завдяки цьому квадрокоптер стає більш маневреним під час польоту.

Розстрочка без %
Розстрочка online

Опис товару

Встановлені додаткові датчики здатні виявляти перешкоди з боків, попереду і ззаду, що дозволяє пілоту бути максимально впевненим не тільки в управлінні, але і при виконанні комплексних знімків.

Встановлена камера має 1 дюймовий 20 мегапіксельний сенсор, завдяки чому можна не тільки знімати високоякісне відео , а й здійснювати серійну зйомку - близько 14 кадрів в 1 секунду.

Оновлений режим повернення додому, дозволяє даній моделі знаходити оптимальний шлях для повернення на місце управління, в залежності від оточуючих умов. Квадрокоптер здатний аналізувати навколишнє середовище і уникати зіткнення з будь-якими предметами, що зустрічаються на його шляху.

Розроблена новітня технологія передбачає передвизначення і повний контроль маршруту. Необхідно просто намалювати необхідний маршрут на екрані і дана модель дрона зможе самостійно повторити намальований шлях.

Квадрокоптер Phantom 4 здатний автоматично визначати всі рухомі об'єкти, слідувати за ними і виробляти високоякісні і чіткі знімки.

Управління жестами дозволяє Phantom 4 не тільки розпізнавати, але і визначати рухи предметів, а також налаштовувати камеру і виконувати по команді високоякісні знімки.

 

Технічні характеристики

Камера: 1/2.3” CMOS
Швидкість зльоту (max): 6 м/с
Швидкість зниження (max): 20м/с
Висота польоту: 500 метрів
Час польоту: 28 хв
Діапазон робочих температур: від 0 до +40 градусів
Вага: 1380 г

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.