Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптер PowerVision PowerEgg 119

14 900 грн

31 900 грн

Є в наявності

Акція: додатковий акумулятор в подарунок

Квадрокоптер PowerVision PowerEgg з футуристичним дизайном має GPS-навігатор, який знімає в будь-якому ракурсі якісні фото і 4K UHD відео.

Кредит
Розстрочка online

Опис товару

Форма цього квадрокоптера - це його головна особливість. У вимкненому стані в корпус дрона ховаються абсолютно все його виступаючі частини і коптер перетворюється в велике яйце. В активному стані це - квадрокоптер з чудовою камерою, складними гвинтами і ніжками.

Квадрокоптер PowerVision PowerEgg готовий до польоту в лічені секунди. Натискання однієї кнопки призводить дрон в дію: він злітає, прибирає шасі, зависаючи в повітрі на висоті, вказаній вами. Аналогічно відбувається "Повернення додому": одне натискання на кнопку - і дрон здійснює автоматичну посадку в точці зльоту.

Потужності акумулятора і 4-х роторів вистачить на 23 хвилини польоту зі швидкістю 13 метрів в секунду, забезпечуючи при цьому плавну посадку зі швидкістю до 2 м/сек.

Надлегке управління

Дрон оснащений першою в світі системою ДУ PowerEgg Maestro, яка розпізнає жести: його зліт і посадка виконуються одним натисканням кнопки. Володіючи оптичним позиціонуванням, дрон здатний транслювати HD відео в режимі реального часу на неймовірну дистанцію.

Під час свого польоту квадрокоптер PowerEgg зберігає безпечну дистанцію від пульта дистанційного керування, забезпечуючи додаткову безпеку пілотові.

У будь-який час можна натиснути кнопку ПАУЗА і дрон PowerEgg зупиниться, зависаючи в повітрі, зберігаючи при цьому своє положення. Ця функція також служить аварійної зупинкою з метою безпеки. З системою GPS / BeiDuo позиціонування на вулиці і оптичне позиціонування для приміщень, подвійна система задовольняє практично будь-які вимоги до зйомок.

Розумний режим: максимальна дистанція видалення - 5 км

 • Максимальний час польоту: близько 23 хвилин
 • Заряд акумулятора: 6400 мА / год.
 • Ефективна система енерговикористання та інтелектуальний акумулятор високої ємності.

Максимальну дистанцію віддалення від пульта дистанційного керування можна вказати перед кожним польотом, при цьому формується зона безпечного польоту для зменшення ризику втрати контролю управління.

Мобільний додаток PowerEgg app робить політ цього квадрокоптера неймовірно легким. Де б ви не знаходилися, дрон PowerEgg надасть можливість зберегти бажаний момент, а потім, за допомогою одного дотику, поділитися цим фото в улюблених соціальних мережах.

Над інтуїтивний квадрокоптер PowerVision PowerEgg відмінно підійде і для професіоналів, і для любителів.

Технічні характеристики:

 • Швидкість (max): 13 м / с
 • Час польоту (max): 23 хвилини
 • Камера: 4K HD, панорамна - 360 °
 • 3-х осьовий підвісний стабілізатор камери
 • Заряд акумулятора: 6400 мА / год
 • Час зарядки / роботи: 3 / 1,5 години
 • Габарити: 272х176 мм (закритий вигляд) / 272х476 мм (польотний вид)
 • Вага: 2,1 кг

Технічні характеристики

Камера: 4K HD, панорамна - 360°
Швидкість зниження (max): 2 м/с
Швидкість (max): 13 м/с
Час польоту: 23 хв
Вага: 2,1 кг

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.