Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Монітор CrystalSky 5.5" High Brightness 195

19 220 грн

Немає в наявності

Монітор CrystalSky, створений для зовнішньої аерофотозйомки, має над’яскравий екран, який добре видно і при сонячному світлі. Він розроблений, для легкої роботи з додатком DJI GO/DJI GO 4, надаючи повний контроль операторам камери.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Поради:

 1. Кронштейн для кріпоення CrystalSky - Remote Controller необхідний при підключенні монітора CrystalSky до серії Inspire, серії Phantom 4, Phantom 3 Professional, Phantom 3 Advanced або серії Matrice.
 2. Пульт дистанційного керування Cendence поставляється з монтажним кронштейном CrystalSky.
 3. CrystalSky не включає зарядний пристрій.

Огляд:

ULTRA-BRIGHT (Ультра Яскравість)

Максимальна яскравість 2000 кд/м² означає, що монітор CrystalSky більш ніж в чотири рази яскравіше звичайного мобільного пристрою. Екранні деталі чіткі, а кольори яскраві, забезпечують якість, необхідну для точної настройки композиції зображення. Спеціальний режим поліпшення зручності читання Sunlight розроблений для обробки зображення в режимі реального часу, щоб забезпечити більш зручний перегляд при яскравому освітленні.

* 5,5 "/ 7,85" 1000 кд/м²; 7.85 "Ultra Bright 2000 cd/m²

Дозвіл: 2048x1536 (7,85 ") / 1920x1080 (5,5")

Відео дісплей smoother

Монітор CrystalSky використовує оптимізоване декодування відео в режимі реального часу. Через обмеження в доступі до програмного забезпечення на смартфонах і планшетах, декодування відео в інших інтелектуальних пристроях є менш ідеальним. При використанні для перегляду фотографій або відео, що передаються камерою, можуть виникати проблеми, в тому числі тремтіння відео, тривала латентність і багато іншого. Оптимізований декодер CrystalSky забезпечує плавне відео в режимі реального часу з мінімальною затримкою.

Налагоджена система І DJI GO / DJI GO 4

Нова система видаляє непотрібні програми і служби Android та стійка до вірусів і небажаних програм. Це гарантує, що монітор CrystalSky може забезпечити оптимальну продуктивність в будь-який час. Його вбудований додаток DJI GO / DJI GO 4 забезпечує повний доступ до всіх функцій DJI GO/DJI GO 4, включаючи налаштування параметрів літального апарату, управління камерою, управління кадрами і відтворення. Використовуючи автономні карти, вони можуть бути доступні навіть при виході з Wi-Fi.

Джерело живлення

Вторинна зовнішня батарея ємністю 4920 мАг з двома осередками дає монітору CrystalSky більш тривалий час роботи, ніж подібні мобільні пристрої. Він підтримує швидку зарядку і добре контролює швидкість розряду навіть при низьких температурах. Використовується з екранами 7,85" і 5,5", він може забезпечити максимальний час роботи 4-5 години і 5-6 годин відповідно.

Подвійні слоти карти

Оснащений двома гніздами Micro SD Card, пам'ять монітора CrystalSky може бути збільшена, або кадри, записані на Micro SD Card, можуть відтворюватися безпосередньо на моніторі. Він також може використовуватися для резервного копіювання відеоматеріалів. Використовуючи редактори, створені в DJI GO/DJI GO 4, високоякісні зміни можуть бути миттєво передані в соціальні мережі.

Монітор CrystalSky підтримує декодування відео H.264 і H.265, дозволяючи відтворювати ці файли зі швидкістю 30 кадрів в секунду і 60 кадрів в секунду відповідно. Ці відео також можна виводити через порт HDMI.

Порти і мережа

Монітор HDMI-монітора CrystalSky дозволяють виводити до 4K відео на захисні окуляри FPV і інші пристрої відображення. Вбудований двохдіапазонний Wi-Fi означає, що він може підключатися до Wi-Fi-мереж і точок доступу Wi-Fi з мобільних пристроїв, а також сумісний з 4G-ключами і USB-накопичувачем через порт USB-A.

При підключенні до Інтернету монітор CrystalSky отримує легкий доступ до оновлень системи, сумісного до сумісного використання фотографій або відео, синхронізації даних і т. Д. Розміри файлів оптимізуються в максимально можливій мірі, щоб мінімізувати потреби в мобільних даних.

Вбудовані порти Micro USB і USB-C дозволяють зручно підключати монітор CrystalSky за допомогою пульта дистанційного керування або інших пристроїв.

Оптимізація екстремальної температури

Більшість інтелектуальних пристроїв призначені для роботи в загальних температурних діапазонах. Зовнішня батарея монітора CrystalSky була розроблена для більш екстремальних температур. Він здатний працювати при температурі нижче -20°C і з внутрішньою системою охолодження працює нормально при температурі до 40°C.

Сумісність авіаційної системи dji

Монітор CrystalSky може швидко підключатися до серії Inspire, серії Phantom 4, серії Phantom 3 (Phantom 3 Professional, Phantom 3 Advanced), серії Matrice і серії Osmo (крім Osmo Mobile) через Wi-Fi або через пульт дистанційного керування USB Порт, в залежності від вашого конкретного продукту. *Також CrystalSky легко підключається до пульту Cendence без додаткового кронштейну.

Комплектація:

 • 5.5 "Висока яскравість:
  • Монітор CrystalSky × 1
  • Інтелектуальна батарея ×1
  • Інтелектуальний концентратор зарядки акумулятора × 1
 • 7.85 "Висока яскравість:
  • Монітор CrystalSky × 1
  • Інтелектуальна батарея × 2
  • Інтелектуальний концентратор зарядки акумулятора × 1
 • 7.85 "Ультра яскравість:
  • Монітор CrystalSky × 1
  • Інтелектуальна бат
12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

 • Все права защищены
 • Разработка сайта © Green Studio