Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Підвіс DJI RONIN + DJI FOCUS 106

112 090 грн

Під замовлення

Підвіс DJI RONIN + DJI FOCUS - оптимальний варіант для професійних квадрокоптерів, який спеціально був спроектований для врегулювання основних характеристик камери на відстані. Пристрій призначений для моделей Zenmuse X5 або Zenmuse X5R. При цьому даний підвіс був розроблений з врахуванням  минулих агрегатів для максимального збільшення деталізації і потужності. Крім того слід окремо відзначити ергономічність підвісу - він практично не відчувається в руці, завдяки чому втома не відчувається навіть після тривалої роботи.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Окрему увагу виробники приділили такому параметру як точність трансляції сигналу. Конструктори стверджують, що на відстані в сто метрів тимчасова затримка реакції складає всього лише чотирнадцять мілісекунд. Також особливістю агрегату є кардинально змінений дизайн, основною ідеєю якого було об'єднання двигуна і механізму прийому сигналу. Все це дозволило створити унікальну конструкцію, значно поліпшену ергономіку підвісу, процес управління та зменшити проблему з підзарядкою окремих юнітів.

Всі опції апарату можна налаштувати. Присутня можливість під’єднання гаджетів, виходячи з бажань користувача. Трьох осьовий підвіс здатний транслювати відео в режимі онлайн другого оператора в дозволі Full HD. Необхідно встановити камеру і об'єктив на платформі підвісу, виконати збалансування і натиснути на кнопку налаштування АТС, після чого ПО пристрою в автоматичному режимі обере всі необхідні параметри монтажу під камери з об'єктивом і налаштує підвіс на оптимальне функціонування.

До особливостей DJI RONIN + DJI FOCUS відноситься наступне:

 • наявність трьох осьової системи;
 • простота монтажу і налаштування - займає не більше п'яти хвилин;
 • використання технології Zenmuse;
 • підтримка великого діапазону пристроїв для запису і об'єктивів;
 • акумулятор на чотири години функціонування;
 • інтегрована система балансування;
 • наявність другого приймача для двох операторів;
 • наявність Bluetooth модуля;
 • зручні ручки для комфортного пересування;
 • допоміжні майданчики для закріплення аксесуарів;
 • стенд в стандартній комплектації;
 • ПО - оновлюється.

З підвісом DJI Ronin ви зможете забезпечити відмінну точність стабілізації, незалежно від того, чи перебуваєте ви в літаку, автомобілі або просто на вулиці. Завдяки наявності спеціального режиму вам вдасться налаштувати оптимальні параметри для ефективної роботи коптера і підвісу, узгодивши при цьому взаємодію пілота з оператором.

Підвис DJI RONIN + DJI FOCUS - модель, в якій використовується технологія SmoothTrack, яка дає можливість оператору не вдаючись до зовнішнього управління досягти максимально плавного переміщення записуючого пристрою з будь-якої осі. Контролер підвісу здатний відстежувати пересування оператора і автоматично повторювати, при цьому прибираючи ривки.

Конфігурація в автоматичному режимі

По завершенні процесу балансування камери слід натиснути кнопку АТС, яка запускає автоматичну наладку підвісу під конкретну камеру. Контролер пристрою підбере найбільш відповідні параметри під певну камеру.

Другий оператор

Дана опція дає можливість здійснювати управління підвісом на відстані, завдяки чому один з операторів може приділити максимум уваги траєкторії пересування камери, а другий - композиції в кадрі. Завдяки наявності джойстика можна легко регулювати нахили і повороти камери.

DJI Ronin - модель, що підтримує роботу з цифровим відеолінком DJI Lightbridge, здатна транслювати відео у відмінній якості другому оператору.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.