Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Кисневий концентратор OX-10A (ОКС-10А) 12

58 400 грн

Є в наявності

Кисневі концентратори - це найбільш надійне, ефективне і зручне джерело додаткового кисню, доступне на сьогоднішній день.

 

 
Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Кисневий концентратор OX-10A (ОКС-10А)

Кисневі концентратори - це найбільш надійне, ефективне і зручне джерело додаткового кисню, доступне на сьогоднішній день.

Кисневий концентратор OX-10A (ОКС-10А) працює від електричного струму. Пристрій відокремлює кисень від кімнатного повітря, що дозволяє доставлять додатковий кисень високої чистоти через кисневу насадку; хоча концентратор відокремлює кисень з повітря в кімнаті, це не вплине на природну концентрацію кисню в вашому приміщенні.

Індикатори на передній панелі визначаються наступним чином:

• Зелений індикатор нормального рівня кисню - допустимий рівень кисню. (Світлодіод відобразить «Нормальний рівень кисню»)

• Жовтий індикатор низького рівня кіслорода- нижче допустимого рівня кисню. (Світлодіод відобразить «Низький рівень кисню»)

Якщо чистота кисню падає нижче допустимого рівня, зелений індикатор нормального рівня кисню згасне і загориться жовтий індикатор низького рівня кисню. Перемикніть на резервну кисневу систему.

В якості додаткової функції безпеки, якщо чистота кисню буде продовжувати падати, буде звучати переривчастий звуковий сигнал. 

Сьогодні багато людей страждають від хвороб серця, легенів та інших респіраторних захворювань. Багато з цих людей можуть скористатися перевагами додаткової кисневої терапії. Ваше тіло вимагає постійної подачі кисню, щоб нормально функціонувати. Ваш лікар прописав вам додатковий кисень, тому що ви НЕ отримуєте достатньо кисню тільки з кімнатного повітря. Додатковий кисень збільшує кількість кисню, яке отримує ваше тіло.

 
Характеристики:
 
12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio