Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Пульсоксиметр Medica-Plus Cardio Control 5.0 473

1 090 грн

Немає в наявності

Практичний портативний прилад оснащений звуковим сигналом, пропорційно відображає не тільки рівень насиченості киснем крові, але і частоту серцевих скорочень.

 

 
Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Компактний пульсоксиметр Medica-Plus Cardio Control 5.0 дозволяє здійснювати постійний контроль за частотою серцевих скорочень. Також за допомогою приладу можна вимірювати рівень насиченості киснем артеріальної крові. Придбання пристрою надає можливість людям, які страждають від гіпоксії, отримувати регулярно достовірні показники, для постійного контролю та ефективного лікування.

Оновлена ​​версія високоточного сучасного Cardio Control 5.0 призначена, не тільки для разового вимірювання ЧСС і сатурації, а й дозволяє здійснювати багаторазові вимірювання з метою отримання динаміки протікання захворювань.

За допомогою пульсоксиметра годі й інвазивних методом (не вимагає забору крові) в найкоротший термін отримати необхідні свідчення для подальшої діагностики або дослідження.

Високоточний пульсоксиметр Medica-Plus Cardio Control 5.0 - гарантія отримання точних і достовірних вимірювань ЧСС і сатурації

Завдяки пристрою не знадобитися звертатися в лабораторію для здачі крові з метою отримання необхідної інформації, згідно результатів аналізу. За допомогою приладу можна навіть вимірювати частоту серцевих скорочень у людей, що знаходяться в байдужому стані.

Вагомим аргументом придбання індивідуального пульсоксиметра є рекомендації лікарів для пацієнтів, яким в амбулаторних умовах показана киснева терапія. Використання портативного приладу в даному випадку дозволить отримувати результати вимірювань, щоб здійснювати контроль за необхідними показниками, що в свою чергу зможе забезпечувати найбільшу результативність лікувального процесу.

Оснащення пульсоксиметра рідкокристалічним дисплеєм забезпечує можливість чітко бачити результат вимірювань у вигляді яскравих великих чисел, як при недостатньому освітленні, так і при поганому зорі.

Практичний портативний прилад оснащений звуковим сигналом, пропорційно відображає не тільки рівень насиченості киснем крові, але і частоту серцевих скорочень.

Портативний пульсоксиметр Medica-Plus Cardio Control 5.0 характеризується в процесі експлуатації наступними особливостями:

  • гарантією отримання високоточних результатів, повністю виключають ймовірність похибки;
  • ударостійкістю, що забезпечує надійний захист приладу в разі несподіваного падіння.

Дана модель придатна для використання, як для дорослих, так і для дітей, в разі виникнення необхідності.

Технічні характеристики:

1. Тип дисплея: OLED дисплей.

2. SpO2: діапазон виміру: 70%, 99%.

Точність:

± 2% на стадії 80% ~ 99%

± 3% на етапі 70% ~ 79%

нижче 70% немає вимог

Дозвіл: ± 1%

3. PR: діапазон виміру: 30BPM, 240BPM

Точність: ± 1BPM або ± 1% (чим більше

4. Потужність: літієва акумуляторна батарея

5. Потужність: нижче 30 мА

6. Автоматичне відключення живлення: пристрій вимикається само по собі, коли на ньому немає пальців ≥8 секунд.

7. Робоче середовище:

Робоча температура: 5 ºC ~ 40 ºC

Температура зберігання: -10 ºC ~ 40 ºC

Вологість навколишнього середовища: 15-80% при експлуатації, 10% ~ 80% в сховище

Тиск повітря: 86 кПа ~ 106 кПа

9. Декларація. ЕМС цього продукту відповідає стандарту IEC60601-1-2.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio