Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Авіа 675

Автожир MTO Sport
Автожир MTO Sport 353

2 024 641 грн

Під замовлення

Автожир Calidus 912
Автожир Calidus 912 411

2 593 057 грн

Під замовлення

Автожир Calidus 914
Автожир Calidus 914 897

3 894 902 грн

Під замовлення

Автожир Cavalon
Автожир Cavalon 427

4 096 495 грн

Під замовлення

Літак VAN'S RV-12
Літак VAN'S RV-12 340

4 336 000 грн

Під замовлення 180 днів

Літак VAN'S RV-14
Літак VAN'S RV-14 456

5 691 000 грн

Під замовлення 180 днів

Літак VAN'S RV-10
Літак VAN'S RV-10 576

7 317 000 грн

9 593 400 грн

Під замовлення

Літак VAN'S RV-7
Літак VAN'S RV-7 414

7 588 000 грн

Під замовлення 180 днів

Літаючий автомобіль PAL-V Liberty
Літаючий автомобіль PAL-V Liberty 992

9 269 000 грн

Під замовлення

Гелікоптер Hummingbird 300L
Гелікоптер Hummingbird 300L 326

9 485 000 грн

Під замовлення 180 днів

Гелікоптер Hummingbird 300LS
Гелікоптер Hummingbird 300LS 283

10 027 000 грн

Під замовлення

Ще недавно слово «електролітак» мало на увазі «більш електричний літак», тобто йшлося про літальний апарат з фіксованим крилом, в якому механічна і гідравлічна трансмісія замінюється електричною. Ніяких трубок і тросів! Всю механічну роботу виконують невеликі електродвигуни, до яких підводиться електричний струм і канал для керуючого сигналу. Термін «електричний літак» наповнився новим змістом: істинний електролітак повинен і сам рухатися на електричній тязі.

В небо - на електриці: електролітаки майбутнього

Звичайно, перспективи електро авіації залежать не стільки від авіаконструкторів, скільки від прогресу в області електротехніки. Адже літаки на електробатареях вже існують і перехід на електродвигуни відкриває нові перспективи принципових нововведень в конструкції літаків майбутнього.

Свобода в небі

Літаки майбутнього будуть сконструйовані таким чином, щоб максимально зменшити вуглеводневий слід в атмосфері. Поширення отримають гібридні літаки, автожири і повністю електричні літаки на батареях. Інтелектуальні лайнери самостійно будуть прокладати маршрути виходячи з параметрів екологічності і паливної ефективності на основі аналізу даних про погоду і стан атмосфери.

Що таке автожир?

Це літальний апарат, який отримав широке поширення останнім часом. І, зрозуміло, ви можете його купити в нашому магазині. Автожири (або ґіроплан) - найбезпечніший, простий, невимогливий і недорогий засіб повітряного пересування. Можливо, завдяки цьому вони отримали «друге життя», досягнувши значного розвитку і вдосконалення.

Автожир об'єднує в собі якості вертольота і літака. Такий «гібрид» ідеально підходить для авіаторів любителів, так як він простий в управлінні і не вимагає величезних знань.

У нас можна купити автожир, електролітак і гелікоптер, і навіть літаючий автомобіль. Наші консультанти нададуть вам всю необхідну інформацію про зацікавлений вами авіа електротранспорт, щоб ви могли відчути вільний політ в небі.

 

Агропромисловість і с/г
Агропромисловість і с/г

Агропромисловість і с/г

Сучасні моделі дронів добре справляються з функцією розпилювача добрив на величезних полях, вони можуть бути навіть у якості пастуха на пасовищах. Дослідження врожайності, зйомка полів і лісів - це ті завдання, які дрон вирішить легко і швидко.

Геологія
Геологія

Геологія

Дрони - незамінні помічники, коли мова йде про аналіз місцевості. За допомогою квадрокоптера можна зібрати безцінні геодані на сотні квадратних кілометрів.

Дрон-доставка
Дрон-доставка

Дрон-доставка

За допомогою дрона можна оперативно вирішувати завдання, пов'язані з доставкою у багатьох напрямках. Це може бути нововведення в ресторані чи кав'ярні: тільки уявіть, як дрон доставляє замовлення відвідувачам. ВАУ-ефект забезпечений! Також дрони широко використовуються для доставки медикаментів у важкодоступні місцевості або в зони стихійного лиха.

Розваги та медіа
Розваги та медіа

Розваги та медіа

Гонки дронів, обліт перешкод, супер зйомки з висоти - все це і багато іншого тепер доступно за допомогою сучасних квадрокоптерів. Ці ґаджети здатні не лише створити атмосферу будь-якого свята, а й чудово впоратись із професійною фото і відео-зйомкою. А для цього раніше потрібно було 3-4 камери і велику кількість персоналу. Селфі з висоти пташиного польоту, зйомка спецефектів, трансляція подій з вогнищ стихійних лих або небезпечних точок - все це і багато іншого!

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio