Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Авіа 787

Гелікоптер Hummingbird 300LS
Гелікоптер Hummingbird 300LS 334

10 027 000 грн

Є в наявності

Автожир MTO Sport
Автожир MTO Sport 399

2 024 641 грн

Під замовлення

Автожир Calidus 912
Автожир Calidus 912 494

2 593 057 грн

Під замовлення

Автожир Calidus 914
Автожир Calidus 914 1018

3 894 902 грн

Під замовлення

Автожир Cavalon
Автожир Cavalon 507

4 096 495 грн

Під замовлення

Літак VAN'S RV-12
Літак VAN'S RV-12 387

4 336 000 грн

Під замовлення 180 днів

Літак VAN'S RV-14
Літак VAN'S RV-14 515

5 691 000 грн

Під замовлення 180 днів

Літак VAN'S RV-10
Літак VAN'S RV-10 650

7 317 000 грн

9 593 400 грн

Під замовлення

Літак VAN'S RV-7
Літак VAN'S RV-7 468

7 588 000 грн

Під замовлення 180 днів

Літаючий автомобіль PAL-V Liberty
Літаючий автомобіль PAL-V Liberty 1179

9 269 000 грн

Під замовлення

Гелікоптер Hummingbird 300L
Гелікоптер Hummingbird 300L 377

9 485 000 грн

Під замовлення 180 днів

Ще недавно слово «електролітак» мало на увазі «більш електричний літак», тобто йшлося про літальний апарат з фіксованим крилом, в якому механічна і гідравлічна трансмісія замінюється електричною. Ніяких трубок і тросів! Всю механічну роботу виконують невеликі електродвигуни, до яких підводиться електричний струм і канал для керуючого сигналу. Термін «електричний літак» наповнився новим змістом: істинний електролітак повинен і сам рухатися на електричній тязі.

В небо - на електриці: електролітаки майбутнього

Звичайно, перспективи електро авіації залежать не стільки від авіаконструкторів, скільки від прогресу в області електротехніки. Адже літаки на електробатареях вже існують і перехід на електродвигуни відкриває нові перспективи принципових нововведень в конструкції літаків майбутнього.

Свобода в небі

Літаки майбутнього будуть сконструйовані таким чином, щоб максимально зменшити вуглеводневий слід в атмосфері. Поширення отримають гібридні літаки, автожири і повністю електричні літаки на батареях. Інтелектуальні лайнери самостійно будуть прокладати маршрути виходячи з параметрів екологічності і паливної ефективності на основі аналізу даних про погоду і стан атмосфери.

Що таке автожир?

Це літальний апарат, який отримав широке поширення останнім часом. І, зрозуміло, ви можете його купити в нашому магазині. Автожири (або ґіроплан) - найбезпечніший, простий, невимогливий і недорогий засіб повітряного пересування. Можливо, завдяки цьому вони отримали «друге життя», досягнувши значного розвитку і вдосконалення.

Автожир об'єднує в собі якості вертольота і літака. Такий «гібрид» ідеально підходить для авіаторів любителів, так як він простий в управлінні і не вимагає величезних знань.

У нас можна купити автожир, електролітак і гелікоптер, і навіть літаючий автомобіль. Наші консультанти нададуть вам всю необхідну інформацію про зацікавлений вами авіа електротранспорт, щоб ви могли відчути вільний політ в небі.

 

Агропромисловість і с/г
Агропромисловість і с/г

Агропромисловість і с/г

Сучасні моделі дронів добре справляються з функцією розпилювача добрив на величезних полях, вони можуть бути навіть у якості пастуха на пасовищах. Дослідження врожайності, зйомка полів і лісів - це ті завдання, які дрон вирішить легко і швидко.

Геологія
Геологія

Геологія

Дрони - незамінні помічники, коли мова йде про аналіз місцевості. За допомогою квадрокоптера можна зібрати безцінні геодані на сотні квадратних кілометрів.

Дрон-доставка
Дрон-доставка

Дрон-доставка

За допомогою дрона можна оперативно вирішувати завдання, пов'язані з доставкою у багатьох напрямках. Це може бути нововведення в ресторані чи кав'ярні: тільки уявіть, як дрон доставляє замовлення відвідувачам. ВАУ-ефект забезпечений! Також дрони широко використовуються для доставки медикаментів у важкодоступні місцевості або в зони стихійного лиха.

Розваги та медіа
Розваги та медіа

Розваги та медіа

Гонки дронів, обліт перешкод, супер зйомки з висоти - все це і багато іншого тепер доступно за допомогою сучасних квадрокоптерів. Ці ґаджети здатні не лише створити атмосферу будь-якого свята, а й чудово впоратись із професійною фото і відео-зйомкою. А для цього раніше потрібно було 3-4 камери і велику кількість персоналу. Селфі з висоти пташиного польоту, зйомка спецефектів, трансляція подій з вогнищ стихійних лих або небезпечних точок - все це і багато іншого!

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio