Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

FPV-окуляри DJI Goggles

Шолом віртуальної реальності DJI Goggles - це інноваційне рішення від компанії DJI, за допомогою якого у вас тепер буде можливість спостерігати за польотом свого дрона від першої особи та керувати ним вього лише одним поворотом голови.

Гляньте на світ по-новому

Характерні особливості:

  • Можливість підключення до дронів DJI останніх версій
  • Можливість керувати в певних режимах дроном і камерою
  • Можливість переглядати відео, дивитись фільми та грати у відеоігри
  • FPV-окуляри DJI Goggles для польотів від першої особи

Відео-окуляри DJI Goggles дуже зручні - і це не дивно, адже вони й були розроблені спеціально для керування польотами пристроїв DJI з оглядом від першої особи. У них є все, що потрібно для польоту: 2 великих екрани з високою роздільною здатністю, бездротова передача відеопотоку на великій відстані з мінімальною затримкою сигналу і прямий доступ до керування зйомкою і дроном.

Безперебійна передача сигналу:

  • Відео окуляри DJI Goggles передають потокове відео з роздільною здатністю 720 пікселів і частотою оновлення 60 кадрів/с (або з 1080р/30 - на близькій відстані), з мінімальною затримкою сигналу (всього лише 120 мс).
  • Система бездротової передачі сигналу DJI OcuSync квадрокоптера Mavic Pro дозволяє одночасно підключити до 4-х пристроїв.
  • Антени, вшиті в надголовну частину шолому, забезпечують радіопокриття на всі 360°! Ідеальне з'єднання буде навіть тоді, коли дрон знаходиться позаду вас.

Цікава й досить захоплива ідея для реалізації FPV-окулярів DJI Goggles - організація гонок квадрокоптерів. Пілоти мають можливість прокладати маршрут через різні перешкоди. Можливість все бачити "очима" безпілотника забезпечує досить високу точність керування і швидку реакцію на те, що відбувається навколо.

 

Відео окуляри DJI Goggles - це унікальна можливість транслювати відео з окулярів та ділитись відчуттями польоту з своїми друзями!

Купити DJI Goggles ви можете в нашому інтернет магазині з доставкою по всій території України.