Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Екшн-камера DJI Action 2 Dual-Screen Combo 61

19 999 грн

Є в наявності

Комплектація
  • DJI Action 2 × 1
  • Передній модуль DJI Action 2 × 1
  • Магнітний шнур DJI Action 2 × 1
  • Кріплення адаптера для магнітного шарніру DJI Action 2 × 1
  • Кріплення для магнітного адаптеру DJI Action 2 × 1
  • Силовий кабель × 1
Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Action 2 – це не просто універсальна камера, це ще й найпотужніша екшн-камера в лінійці DJI. Інноваційна магнітна конструкція дозволяє легко змінювати аксесуари, знімаючи рух життя.

Легкий корпус з алюмінієвого сплаву має гладкий мінімалістичний вигляд, міцний та приємний на дотик стиль. Інноваційна конструкція магнітного замку Action 2 дозволяє швидко та безпечно змінювати аксесуари. Форма та кут нахилу лінз були ретельно продумані для забезпечення оптимальних продуктивних характеристик та стильного вигляду.

Action 2 пропонує найкращу в галузі продуктивність та наповнена інтуїтивно зрозумілими функціями. Володіючи цією міццю, користувачі можуть знімати незабутні кадри практично в будь-яких умовах.

4K/120 кадрів на секунду

Записуйте плавні кадри з багатими деталями, які виділяються серед інших. DJI Action 2 досягає небачених раніше висот завдяки здатності знімати 4K/120 кадрів на секунду.

*При записі 4K/120 кадрів в секунду, Action 2 зупинить зйомку, коли буде досягнута задана довжина запису. Якщо встановлено значення «Стандарт», можна записувати відео 4K/120 кадрів на секунду близько 3 хвилин. Якщо встановлено значення «Висока», можна записувати відео 4K/120 кадрів в секунду близько 5 хвилин.

Надширокий кут огляду

Поліпшіть перспективу та збільшіть глибину різкості за допомогою надширокого поля зору 155°. Спеціальна асферична лінза Action 2 робить краї різкішими і зменшує спотворення зображення.

HorizonSteady

Система HorizonSteady підтримує рівень відзнятого матеріалу незалежно від того, наскільки бурхливою стає дія. Вбудований алгоритм стабілізації DJI виявляє та виправляє тремтіння та обертання камери в режимі реального часу.

Міцна конструкція камери Action 2 забезпечує захист від падінь, пилу та вологи на глибині до 10 метрів. Завдяки сенсорному екрану та лінзам із загартованого скла корпус досить міцний для будь-яких пригод.

Timelapse

Продемонструйте своє творче чуття за допомогою приголомшливої ​​уповільненої зйомки. Знімайте життя міста або грозові хмари, що насуваються, в прискореному режимі часу.

8-кратне уповільнення

Момент удару або прорив хвилі є більш епічним у уповільненій зйомці. За допомогою Action 2 можна навіть увімкнути або вимкнути уповільнений рух під час зйомки для більшої свободи.

Цифровий зум

Плавно перемикайтеся між великим планом на знімках з великої відстані, навіть під час зйомки, що дозволить додати глибини знятого матеріалу.

Створена для дії

Магнітний дизайн Action 2 дозволяє користувачам вільно перемикатися між потужними модулями та аксесуарами. Ця плавність форми робить пристрій ідеальною функціональною екшн-камерою.

Подвойте свою творчість

Встановіть модуль переднього сенсорного екрана та спростіть зйомку. Розроблений для влогерів, сенсорний OLED-екран на передній панелі та 4-мікрофонна система Matrix Stereo дозволяють створювати відео та записувати чіткий звук під час розповіді про свої пригоди. При підключенні модуля час автономної роботи Action 2 збільшується до 160 хвилин.

Інтелектуальний звук: 4-мікрофонний Matrix Stereo

Матрична стереосистема Action 2 із 4 мікрофонами записує звук із реалістичними деталями для більш якісного звучання.

Аудіо Zoom

У міру збільшення зображення збільшується і звук, створюючи динамічний та сфокусований ефект.

Спрямований звук

Action 2 записує звук під різними кутами, тому можна легко вибрати напрямок фокусування.

DJI Mimo

Створюйте контент, що виділяється за допомогою Action 2. За допомогою програми DJI Mimo ви можете легко знімати, редагувати і публікувати найяскравіші моменти будь-якої пригоди. Програма наповнена інтуїтивно зрозумілими функціями та потужними інструментами редагування, які завжди під рукою.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio