Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Панорамна камера Insta360 One 13

2 499 грн

4 930 грн

Є в наявності

Комплектація
  • Камера Insta360 One
  • Карта пам'яті microSD
  • Підставка для камери
  • Футляр для зберігання
Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Нові можливості зйомки

Дві камери Insta360 One здатні вразити високоякісними кадрами в 4К зі швидкістю зйомки в 30 кадрів/секунду. 24-мегапіксельні фото також порадують користувачів, але Insta360 вирішила піти значно далі і представила можливість конвертувати готове 360-градусне відео в 1080 р прямо на смартфоні.

Фантастична стабілізація

З допомогою Insta360 One 360-градусні відео можна знімати в звичайному режимі, встановивши камеру на смартфон або штатив. З'єднання через Bluetooth забезпечує максимальну зручність зйомки. Порівняно невелика за розмірами камера гарантує прекрасну гіроскопічну стабілізацію. Максимальна FPS становить 120, а через мобільний додаток можна досягти 240 FPS.

Функція FreeCapture

Це принципово новий спосіб зняти захоплюючий відеоролик. Відео можна знімати в режимі 360 градусів, періодично перемикаючись на звичний формат 1080p класичного розміру. Дана функція зосереджує в собі можливості цілої знімальної групи. З FreeCapture ви ніколи не пропустите ідеальні кадри.

Прекрасне фокусування

З допомогою функції SmartTrack можна стежити за будь-яким предметом в русі. Ідеальне фокусування забезпечить прекрасні кадри в режимі 360 градусів.

Широкий спектр можливостей для зйомки

З допомогою Insta360 One можна виконувати зйомку, встановлюючи камеру на шолом, штатив, автомобіль, селфі-палицю, або квадрокоптер. Спеціальний водонепроникний чохол дозволить отримати прекрасні кадри під водою. До того ж, пристрій здатний «обрізати» кріплення, що створює враження польоту камери над об'єктом.

Підвищена тривалість автономної роботи

Оснащення Insta360 One акумулятором ємністю 820 мАг гарантує безперервний процес зйомки протягом близько 70 хвилин. Це дозволяє захопити всі кадри і зробити захоплюючий фільм про пригоди або подорож.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio