Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Панорамна камера Insta360 One R 360 24

15 299 грн

Є в наявності

Комплектація
 • Модуль Dual-Lens 360
 • Процессорный блок с дисплеем
 • Аккумулятор
 • Монтажный кронштейн
 • Кабель USB-С/USB-A
 • Защита линз
 • Документация
Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Insta360 ONE R 360 Edition представляє собою базову версію екшн-камери від Insta360. Комплектація включає модуль об'єктива, який спроможний знімати на 360 градусів в 5.7K. Це дозволяє отримати більше можливостей творчості та адаптації кінцевого контенту. Крім того, також доступний режим Bullet Time та алгоритм приховування селфі-монопода.

Немає безпілотника? Немає проблем

Функція ONE R Invisible Selfie Stick дозволяє знімати прості кути огляду і унікальні перспективи від третьої особи одним рухом руки при використанні Dual-Lens 360 Mod.

Підривати мозок

Зйомка в режимі Bullet Time ставить вас в центр дії. Автоматичне вирівнювання горизонту і інтелектуальне регулювання швидкості роблять зйомку простіше, ніж коли-небудь.

Слідуйте за камерою. На льоту

Виберіть об'єкт за допомогою дотику або голосових інструкцій під час зйомки в 360. Алгоритм стеження ONE R на AI утримує його в центрі кадру. Навіть коли перешкоди порушують поле зору, Deep Track знову знімає, як тільки ваш об'єкт з'являється знову.

Міні шедеври

Shot Lab полегшує творче редагування. Зростання числа різних видів інтелектуальних шаблонів проведе вас через новітні техніки 360-градусної камери і автоматично освоїть редагування.

360 відео

Зйомка в 360 дає вам нескінченні можливості і перспективи. Auto Frame використовує потужний алгоритм комп'ютерного зору, щоб просіяти їх і рекомендувати ті, які варто додати до вашого редагування.

Кожен кут щомиті

ONE R забезпечує безперервну зйомку з уповільненням в 360 градусів зі швидкістю 3K 100 кадрів в секунду або 1080p ширококутних кадрів зі швидкістю до 200 кадрів в секунду. Захоплення динамічної дії в непохитної ясності.

Краща стабілізація

FlowState досягає стабілізації, подібної карданного підвісу, без його наявності. Завдяки новому алгоритму виявлення сцени, ваші кадри залишаються чіткими і стійкими навіть при слабкому освітленні.

Подивися на зірки

Режим Starlapse автоматично регулює налаштування експозиції, щоб відобразити найяскравіші, широкі інтервали нічного неба.

Про всяк випадок водонепроникна

ONE R володіє класом водонепроникності IPX8. Камера залишається водонепроникною на глибині до 5 м. ONE R впорається з водою, будь то біля басейну або в дощовий день.

ПРИМІТКА: ONE R є водонепроникним після повного складання і установки в доданий монтажний кронштейн.

Більше життя. Менше редагування

Додаток ONE R використовує FlashCut на базі AI для пошуку кращих знімків і одночасного редагування. FlashCut аналізує кадри по темі, якості і часу зйомки, щоб створити кінематографічні кліпи, якими можна миттєво поділитися.

Розумне управління

Візьміть GPS Smart Remote для керування ONE R, легко фіксуйте об'єкти для відстеження і записуйте дані GPS в реальному часі для відстеження ваших пригод. Новий додаток Apple Watch робить управління ONE R на льоту простіше, ніж коли-небудь. Коли ONE R знаходиться поза досяжністю, просто скажіть, щоб почати зйомку за допомогою голосових команд.

Характеристики
 • Режими відеозаписуСтандартне відео 360°, Онлайн-трансляція 360°, HDR-відео, Bullet Time, Timelapse, Hyperlapse, Slow-mo, Starlapse
  Режими фотозйомкиОдиночне фото, Серійна зйомка, Інтервальна зйомка, HDR-фото, Нічна зйомка
 • Стабілізація: 6-осьова
 • Маса: 130.5 г
 • Розміри: 72 x 48 x 43 мм
12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

 • Все права защищены
 • Разработка сайта © Green Studio