Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптер: безпечні зліт і посадка

Злітно-посадковий майданчик для квадрокоптера, що застосовується для зльоту і посадки дрона, дозволяє захистити пристрій від забруднень і попадання у воду.

Злітний майданчик виготовляється з щільного полотна з вологозахисними характеристиками. Цей матеріал спеціально розрахований для таких ситуацій, коли зльоту чи посадці дрону заважає висока трава, баюри, бруд, сніг. Застосовується в ситуації, коли складно знайти рівне, плоске місце, щоб не пошкодити квадрокоптер при зльоті і посадці.

Універсальний посадковий майданчик DJI Mavic pro може використовуватись на будь-якій місцевості завдяки 2-х кольорових варіантів. Модель сумісна з дронами DJI серії Phantom, Mavic, Spark, Inspire, Syma, Hubsan, Perot, Xiaomi, Yuneec та іншими.

Посадковий майданчик для паркування DJI SPARK

Злітно-посадковий майданчик підійде для будь-якого коптера - як маленького, так і великого. Його завдання: забезпечити максимально безпечний зліт і посадку. З таким майданчиком ви не зачепите пропелерами траву і не підіймете стовп пилу, що може потрапити в коптер.

Переваги:

  • Безпечний зліт і посадка.
  • Ваш дрон буде безпечно злітати і сідати, де б ви не знаходились.
  • Яскравий колір і спеціальна розмітка для правильної орієнтації в просторі.

Висока якість матеріалу не вигорає на сонці і залишається яскравою та помітною протягом всього терміну експлуатації.

Високотехнологічний водонепроникний матеріал легко мити від забруднень, а зручний чохол допоможе вам не забруднити наплічник чи автомобіль при транспортуванні злітного майданчика.

Ви можете купити злітний майданчик для квадрокоптера за доступною ціною у нашому магазині,

а також всі необхідні аксесуари для вашого дрону.