Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптер DJI Mavic 2 PRO (DJI Smart Controller) 327

61 970 грн

65 970 грн

Під замовлення

Квадрокоптер DJI Mavic 2 Pro - це сучасний дрон для професійного застосування, який успадкував все найкраще з серії Mavic: камеру, інтелектуальні функції, польотний час, швидкість, передачу відеосигналу, рівень шуму, виявлення перешкод в декількох напрямках і унікальну функцію Hyperlapse (гіперлапс).

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Раніше для зв'язку з дроном і виведення картинки на монітор пілоти використовували смартфони. Тепер власники Mavic 2 PRO можуть застосовувати більш зручну і ефективну альтернативу - Smart Controller.

У конфігурації бездротового компактного пристрою передбачений 5,5-дюймовий сенсорний екран і вивідний порт HDMI. Контролер DJI транслює відео стандарту 4К зі швидкістю 60 к/с, підтримуючи формати H.264 / 265.

Тривалу автономну роботу забезпечує акумулятор ємністю 5000 мАг, гарантуючи 2,5 годин безперервної роботи.

• Передбачена підтримка режиму швидкої зарядки.
• Обсяг вбудованого сховища пульта становить 16 ГБ, але пам'ять може бути збільшена до 128 ГБ за допомогою чіпа стандарту microSD.

Крім оновлених режимів управління контролер характеризується модернізованим ергономічним дизайном. Виробник потурбувався про зручність використання контролера, продуманому розташуванні кнопок: руки не втомлюються при тривалому застосуванні апарату, що критично важливо для ефективного управління коптером.

Підключення DJI Mavic 2 Pro до окулярів DJI Goggles

Дрон DJI Mavic 2 Pro сумісний з окулярами DJI Goggles (версія 01.04.0500 і більше) і окулярами DJI Goggles RE (версія 01.00.0600 і більше). Варто врахувати, що окуляри DJI Goggles підтримують лише частоту 2,4 ГГц, а DJI Goggles RE працюють, як на частоті 2,4, так і на частоті 5,8 ГГц, що істотно спрощує процес підключення.

Максимальна відстань польоту Mavic 2 Pro становить 18 км при ідеальних умовах.

Технічні характеристики:
• Максимальна дальність: 8 км
Роздільна здатність камери: 4К
• Час польоту: 31 хв
• Максимальна швидкість: 72 км/год
• GPS / ГЛОНАСС

Технічні характеристики

Швидкість (max): 72 км/год
Час польоту: 31 хв
12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio