Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Cine Premium Combo 33

186 900 грн

Є в наявності

Mavic 3 Cine оснащений технологією Hasselblad Natural Color Solution, яка є кульмінацією десятиліть фотографічного досвіду. Система забезпечує яскраві та природні кольори простим натисканням кнопки спуску затвора.

 

 

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Знаменитий шведський бренд Hasselblad спроектував і створив нову камеру L2D-20c спеціально для DJI Mavic 3 Cine. Конструктори вбудували датчик CMOS 4/3 професійного рівня у неймовірно компактний корпус. Суворі інноваційні рішення Hasselblad були застосовані як до продуктивності обладнання, так і до програмних алгоритмів, виводячи якість зображень на новий рівень.

Колірне рішення Hasselblad Natural

Mavic 3 Cine оснащений технологією Hasselblad Natural Color Solution, яка є кульмінацією десятиліть фотографічного досвіду. Система забезпечує яскраві та природні кольори простим натисканням кнопки спуску затвора.

Результати, які кажуть самі за себе

Камера Hasselblad L2D-20c розроблена для створення зображення професійного рівня. Запис відео можливе у форматі 5.1K, DCI 4K/120 кадрів в секунду, а система Apple ProRes 422 HQ виводить обробку зображення на принципово інший рівень.

Вищий динамічний діапазон забезпечує максимально природні переходи між світлими ділянками та тінями, зберігаючи багату візуальну інформацію з більшою глибиною.

Датчик більшого розміру зберігає чіткість зображення навіть у разі слабкого освітлення.

Mavic 3 Cine не тільки записує захоплююче відео з висоти пташиного польоту у високій роздільній здатності та частоті кадрів, він також здатний захопити до 1 мільярда кольорів з 10-бітним колірним профілем D-Log. Це забезпечує більш природні градації кольорів із збереженням більшої кількості деталей для більшої гнучкості при постобробці.

Камера Mavic 3 Cine підтримує кодування Apple ProRes 422 HQ із максимальною швидкістю передачі даних 3772 Мбіт/с. Квадрокоптер також підтримує вбудований SSD-накопичувач ємністю до 1 ТБ з можливістю кабельної передачі даних зі швидкістю 10 Гбіт/с, що значно спрощує професійну зйомку.

Режим дослідження

Активуйте режим дослідження, щоб розблокувати другу камеру Mavic 3 Cine – унікальну телекамеру, яка дозволяє без зусиль розвідувати та планувати нові сцени.

Коли об'єкти або пейзажі знаходяться далеко, можна використовувати телекамеру для збільшення та економії часу. Усі об'єкти також можна знімати з відстані, не підлітаючи надто близько.

Підвищена безпека

Mavic 3 дозволяє насолоджуватися польотом без найменшого побоювання аварій. Таким чином ви можете зосередитись на отриманні найкращих кадрів. Багато ширококутних відеодатчиків бездоганно працюють з високопродуктивним обчислювальним механізмом машинного зору, щоб точно визначати перешкоди у всіх напрямках та планувати максимально безпечний маршрут польоту.

Advanced RTH

Завжди закінчуйте на високій ноті за допомогою Advanced RTH. Оновлена ​​система автоматичного повернення дозволяє Mavic 3 Cine швидко визначати оптимальний маршрут назад до своєї домашньої точки та негайно слідувати по ньому.

Незалежно від того, активується вона пілотом або спрацьовує втрата сигналу, Mavic 3 Cine здатний легко та безпечно повернутися у вихідну точку за адекватних умов освітлення.

APAS 5.0: політ із задоволенням

Mavic 3 Cine робить політ більш захоплюючим завдяки запису маршруту, який не переривається на шляху перешкодами. Під час польоту дрон постійно виявляє об'єкти у всіх напрямках, щоб швидко та плавно обходити їх. Насолоджуйтесь кожним польотом навіть у складних умовах.

Пульт керування DJI RC Pro

Завдяки дисплею яскравістю 1000 ніт, високопродуктивному процесору та підтримці передачі відео на відстань 15 км. Новий пульт управління DJI RC Pro є неперевершеним варіантом для професійного рівня творчості.

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio