Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Квадрокоптера і електровелосипеди - майбутнє, яке вже зараз стало модним

Друзі, представляємо вашій увазі інтерв'ю Антона Грищенка, експерта компаній-лідерів ринку України ELITECOPTER і ELITEBIKE, яке ви можете знайти на сайті КорреспонденТ.

КорреспонденТРозкажіть, будь ласка, про представлений у Вас електротранспорт.

Антон: Електротранспорт, це те сучасне, що продовжує, наче вихор, вриватись у наше життя. Ми бачимо, як навіть літні люди, бабусі, стають на електросамокати. Дідусі стають на моноколеса. В цілому електротранспорт дійсно спрощує наше життя, додає радості, емоцій, задоволення і драйву. Навіть просто пересуваючись по місту, ми все частіше і більше бачимо електросамокати. І вони, цього року, є безумовним трендом. Щороку є якийсь свій тренд. В цьому році тренд саме такий.

КорреспонденТ: Розкажіть, будь ласка, про Ваш напрямок ELITECOPTER?

Антон: Цей напрямок за такий короткий термін зазнав значної трансформації. І якщо на самому початку квадрокоптер застосовувався виключно для розваги, то зараз його застосовують все частіше в комерційному середовищі.

Дрони зараз використовуються для митних цілей, для спостереження кордонів. Їх часто стали використовувати агрономи для обльоту полів, для перегляду, де засіяно, а де ні. І навіть більше. Зараз стали популярні квадрокоптери, які обробляють поля.

КорреспонденТ: Тобто, зараз вони можуть навіть піднімати додаткове навантаження?

Антон: Вони й самі стали більшими. У них заправляються балони з різними пестицидами - до двох літрів рідини. І ці апарати з успіхом виконують свої функції. І, до речі, всі «вантажні» коптери, як правило, ручної унікальної збірки. Збираються спеціально під замовника.

КорреспонденТ: Яку марку квадрокоптера ви представляєте?

Антон: Ми є офіційними дистриб'юторами компанії DJI - світового лідера з розробки та виробництва квадрокоптерів. Компанія DJI зараз задає темп розвитку цій галузі і визначає її тенденції в світі. Все, що з'являється нового в цій тематиці, йде від цього бренду. Підрозділ коптерів нашої групи компаній називається ELITECOPTER.

Друзі, читайте повне ексклюзивне інтерв'ю Антона Грищенка, експерта компаній-лідерів ринку України ELITECOPTER і ELITEBIKE на сайті КорреспонденТ

Квадрокоптери і електровелосипеди – майбутнє, що вже зараз стало модним!

Ви дізнаєтесь багато цікавої інформації не лише про квадрокоптер, а й про електровелосипед та інші інноваційні ґаджети. Про сьогодення і майбутнє електротранспорту, і про його блискавичний розвиток в Україні.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio