Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Підводний дрон CHASING F1 Fish Finder Drone 209

27 970 грн

Немає в наявності

Chasing F1 допоможе рибакам шукати здобич під водою.

Дрон призначений для всіх видов риболовлі.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Fish Finder Chasing F1 являє собою високотехнологічний безпілотний плаваючий підводний апарат з дистанційним управлінням, здатний відстежувати рибу на глибині до 28 метрів і передавати користувачеві координати через Wi-Fi на відстані до 30 метрів. CHASING F1 надає інформацію про підводний ландшафт, оточення і місцезнаходження скупчень риби.

Завдяки яскраво-жовтому забарвленню дрон завжди видно на водній поверхні, а GPS-трекер дозволяє бачити його на карті в додатку. При виході за межі діапазону Wi-Fi він використовує GPS для автоматичного повернення назад.

Для роботи з дроном, виготовленим у вигляді надводного буя, потрібно смартфон і фірмовий додаток. Контроль руху через додаток дозволить швидше і точніше знаходити рибу.

Для пошуку риби користувач пускає в хід камеру з роздільною здатністю 1080р / 30fps в нижній частині пристрою. Прикріплена до електричного кабелю, вона вертикально занурюється на глибину до 28 метрів. Як тільки користувач дистанційно зупиняє спуск, камера приймає горизонтальне положення.

Fish Finder Chasing F1 оснащений 4-ма двигунами, що дозволяють дрону переміщатися в усіх напрямках, а також розвертатися на місці. Плюс до цього дрон може буксирувати гідролокатор або дистанційно активується дозатор приманки.

Підводна зйомка

Завдяки Full HD камері, можна розглядати підводний процес і записувати найцікавіші моменти. Вбудоване інфрачервоне освітлення забезпечує таке ж якісне відображення інформації з камери в темряві, як і при денному світлі. Візуальний діапазон досягає одного метра. Окрім відео, є можливість також і створення фото.

Вертикальне управління камерою

Корпус камери знаходиться в спеціальному кейсі з прикріпленим вантажем. Детектором камери можна управляти через додаток за допомогою вбудованої автоматичної котушки. Висота регулюється і може досягати до 28 метрів!

Вимірювання температури і глибини в реальному часі

Детектор камери з вбудованими датчиками глибини і температури може передавати зображення, показання глибини і температури в реальному часі в інтерфейс програми через Wi-Fi.

Додаткові аксесуари

На підводний дрон CHASING F1 можна прикріпити човен-приманку, а також встановити такі сферичні сонари, як Deeper і Lucky. Окрім того, дрон-ехолот має вбудовані інтерфейси зв'язку та харчування, що дає можливість використовувати ще більше аксесуарів.

Визначення по GPS розташування точки риболовлі

Дрон F1 оснащений функцією GPS, яка підтримує збереження кількох місць риболовлі, автоматичний круїз між заданими місцями і повернення одним натисканням клавіші. Якщо дистанція управління перевищена, F1 автоматично повернеться до вихідної точки.

Автономність: 6 годин роботи + змінний акумулятор

Літієва батарея ємністю 4800 мАг здатна працювати до 6 годин. При необхідності його можна замінити і продовжити час роботи.

Знімна карта пам'яті SD

Підводний дрон CHASING F1 йде в комплекті зі знімною картою пам'яті Micro SD 16 ГБ. Максимальна підтримувана ємність - 256 ГБ.

Підтримка потокової передачі в реальному часі, обмін за допомогою однієї клавіші

F1 дозволяє користувачам завантажувати і транслювати в реальному часі відеоконтент на Youtube для своєї аудиторії, він також підтримує одноразовий обмін фотографіями на інших соціальних платформах.

Комплектація:

 • Дрон: 1 шт.
 • Антени: 2 шт.
 • Адаптер живлення: 1 шт.
 • Штифт швидкого випуску: 1 шт.
 • Гвинт з накатаною головкою M 2х5: 1 шт.
 • Малий зонд камери: 1 шт.
 • Стенд ехолота: 1 шт.
 • Адаптери для розетки: 5 шт.
 • Документи підтримки: 3 шт.
 • Кільце ущільнювача: 1 шт.

Характеристики:

 • Ефективна відстань Wi-Fi: 30 метрів
 • Максимальна робоча глибина: 28 метрів
 • Робоча температура: -10 ℃ ~ 45 ℃
 • Час виконання: 4 ~ 6 годин

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

 • Все права защищены
 • Разработка сайта © Green Studio