Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Пропелери і двигун для дрона

Коли ви вирішили вдосконалити свій дрон, важливо правильно розрахувати, які деталі знадобляться для досягнення певних характеристик коптера, як підібрати відповідні йому пропелери, на що варто звернути увагу, купуючи двигун і набір пропелерів.

 

Двигуни для дронів можуть мати різні розміри, кольори і зовнішній вигляд. Але є деталь, котра об'єднує всі двигуни для квадрокоптера - це циліндрична форма, обумовлена ​​специфікою корпусу коптера. Більшість сучасних двигунів, які покликані обертати пропелери дронів, є безколекторними (безщіточними) - в їх конструкції є магніти і обмотки, проте щітки, що передають струм від контактів двигунів до обмоток, відсутні. В такому разі напруга на обмотки подається з певною частотою, на відміну від звичайних двигунів для постійного струму. Такому двигуну під силу більш швидке обертання пропелера, а енергетичні втрати зведені до мінімуму внаслідок відсутності щіток.

Сам по собі двигун не здатен створювати підйомну силу. Для цього необхідний набір пропелерів, до підбору якого можна переходити після того, як ви вибрали двигун для коптера.

Один з важливих параметрів, на який варто звернути увагу, - це довжина лопаті, яка також залежить від завдань, які ви ставите перед апаратом. Пропелер для гоночних моделей має довжину в 5-6 дюймів, а пропелери важких дронів - 15-17 дюймів. Використання великих лопатей для швидкісних апаратів невиправдано через високі навантаження на двигун та інші деталі при його розкручуванні до високих обертів.

Кут нахилу лопатей пропелерів впливає на їх опірність повітрю. Пропелер з великим кутом нахилу здатний підняти коптер на більшу відстань за один оберт, проте створює більш високе навантаження на двигун. Окрім того, не забувайте про напрямок обертання лопатей - за годинниковою стрілкою або проти.

Як ви переконались, до підбору двигунів і пропелерів для коптера необхідно виходити з мети його використання та необхідної підйомної сили. А ми надамо вам всю інформацію, необхідну для того, щоб ваш дрон літав ідеально.

В нашому магазині ви можете купити пропелери і двигун до вашого квадрокоптера, а також всі необхідні аксесуари за найдоступнішою ціною в Україні. Якщо у вас виникають сумніви або ви не можете визначитись із покупкою - зателефонуйте нам, ми допоможемо вам зробити правильний вибір.