Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Літак VAN'S RV-10 679

7 317 000 грн

9 593 400 грн

Під замовлення

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Літак RV-10 від компанії Van's Aircraft, Inc - це перша модель, призначена для подорожей одночасно чотирьох осіб. Його заслужено можна віднести до найбільш успішного сімейства китових аеропланів за всю історію. За час існування цієї моделі було продано понад 7200 одиниць по всьому світу.

Будова літака типова для всієї серії RV. RV-10 - це монокок-каркас з алюмінію на заклепках. У літакобудуванні цей метод є базовим і використовується у всьому світі протягом 60 років. Дана модель оптимально поєднує в собі простоту, доступність, структурну цілісність. Шасі відрізняється високою якістю, але при цьому воно досить легке і недороге.

Для максимальної продуктивності встановлений шестициліндровий мотор від компанії Lycoming IO-540 з потужністю в 260 кінських сил з системою впорскування палива.

Головні особливості

Кабіна цього літака призначена для чотирьох чоловік. Всі сидіння розраховані на досить високих людей, зростом до 193 см. При цьому в салоні залишається досить місця, що гарантує комфортність польоту.

У конструкції встановлений паливний бак, об'ємом 227 літрів. Такого об'єму цілком вистачить для виконання польотів на швидкості до 323 кілометрів на годину. В економному режимі на швидкості в 288 км/год літак зможе летіти понад 5 годин.

У багажному відділенні вільно поміститися до 46 кг поклажі. У разі подорожі менше чотирьох чоловік, можна легко прибрати задні сидіння і заповнити простір багажем.

Переваги чотиримісного RV-10

Згідно з багатьма стандартами ця модель відноситься до досить швидких агрегатів. Він здатний розвивати високу крейсерську швидкість за рахунок компактної і легкої конструкції корпусу. Завдяки цьому літальний апарат також відрізняється особливою економічністю при польотах на невеликих швидкостях.
Пілоти на цьому літаку, як правило, літають в режимі 50% потужності, за рахунок чого вони досягають відмінної економічності. Так, при швидкості 280 км / год апарат видає показники по витраті палива набагато кращі, ніж у багатьох позашляховиків.

Ще однією незаперечною перевагою цієї моделі є її здатність легко сідати в будь-якому невеликому аеропорту, що стає можливим завдяки значній площі крил і великим щілинним закрилкам.

Характеристики RV-10:

  • двигун від компанії - Lycoming IO-540;
  • потужність мотора - 260 кінських сил;
  • бак - 227 літрів;
  • крейсерська швидкість - 323 км / год;
  • швидкість в економічному режимі - 288 км / год;
  • час польоту в економічному режимі - 5 годин;
  • багаж - до 46 кг.

 

 

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio