Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Літак VAN'S RV-14 440

5 691 000 грн

Під замовлення 180 днів

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Модель RV-14 - це просторий літак з продуманим конструкцією і відмінною керованістю. Перше, що кидається в очі - це висока посадка в кабіні, за рахунок чого у пасажирів є максимальна оглядовість.

Завантаження багажу ще ніколи не було таким зручним - завдяки  дверям, які широко відкриваються, завантажити все необхідне можна в лічені хвилини.

Літак має стандартну схему для підключення будь-яких електричних приладів, таких як ліхтарі, закрилки, кермо і інші. Великі закрилки крила забезпечують можливість посадки при низькій швидкості. Баки для палива можна знімати без зняття крила з літака.

Продумана конструкція

Силовим агрегатом тут виступає мотор Lycoming IO-390, що має потужність в 210 кінських сил. Встановлено якісну вихлопну систему типу 4в1, яка відрізняється низьким рівнем шуму. RV-14 побудований за базовим методом в літакобудуванні і являє собою монокок-каркас з алюмінію на заклепках.

Безпека пілота і пасажирів знаходяться на вищому рівні з допомогою ергономічно продуманій конструкції крісел і надійних ременів.

Ходові дані

Кабіна моделі призначена для двох осіб досить високого зросту - сидіння здатні вмістити людину зростом до 193 см.

Будова літака відповідає стандартам при польоті із загальною масою в 862 кг. Завдяки великим закрилкам і крилам, літак може легко приземлитися навіть в невеликому аеропорту. Для його успішної посадки підійде будь-яка смуга - гравійна, грунтова або будь-яка інша. Крім того навіть в разі повного завантаження він здатний злетіти з короткої смуги і швидко набрати висоту.

Здатність летіти на високій крейсерській швидкості пояснюється легкою і компактною будовою моделі. При цьому RV-14 відрізняється особливою економічністю при польоті на малій швидкості.

Характеристики RV-14:

  • мотор - Lycoming IO-390;
  • потужність двигуна - 210 кінських сил;
  • вихлопна система - 4в1;
  • загальна маса - 862 кг.

 

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio