Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Літак VAN'S RV-7 469

7 588 000 грн

Під замовлення 180 днів

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Відмінний двомісний літак з просторою кабіною, розрахований на двох досить великих людей. Сидіння розташовані пліч-о-пліч, при цьому в ногах і над головою у пасажирів залишається ще достатньо місця. Особливість моделі RV-7 - подвійне управління, за рахунок якого обидва пілоти можуть взяти участь в контролі авіатранспорту.

Модель обладнана одним поршневим двигуном і має низько посаджені крила. Крім того третє колесо у шасі знаходиться ззаду, при цьому у аналогічної моделі RV-7A воно розташовується спереду.

Літак VAN'S RV-7 за своєю конструкцією та дизайном є продовженням моделі RV-6. Ці два агрегати схожі зовні, але при цьому у новій версії присутні щілинні закрилки і подовжені крила. У порівнянні з попередніми літаками, представлений був схильний до безлічі змін. Зокрема, тут встановлено більш потужний мотор типу Lycoming IO-360, що володіє потужністю до 200 кінських сил. При цьому мотор також має збільшені розміри і корисне навантаження. Для можливості польоту на далекі дистанції - до 1000 кілометрів, модель обладнана баком, ємністю в 159 літрів.

RV-7 відноситься до досить швидкісного авіатранспорту, він здатний підтримувати крейсерську швидкість до 320 км / год.

У чому переваги RV-7?

Представлений агрегат наділений всіма перевагами колекції RV - відмінна керованість, маневреність і вища якість пілотажу. Крім того користувачам доступна швидка посадка і зліт, можливість злітати з практично будь-який смуги. І все це поряд з досить прийнятною вартістю літака.

Характеристики:

  • тип двигуна - Lycoming IO-360;
  • потужність двигуна - 200 л. C,;
  • дальність польоту - 1000 км;
  • ємність бака - 159 літрів;
  • крейсерська швидкість - до 320 км / год.

 

 

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio