Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Сервіс. Гарантія якості. Навчання польотів

Ми не лише продаємо вашу улюблену техніку, а й забезпечуємо її тривалу та надійну експлуатацію. Все для того, щоб ваші квадрокоптери приносили вам максимальне задоволення від польотів!

При купівлі обладнання компанії DJI для всіх наших клієнтів ми надаємо безкоштовну послугу "Навчання польотів" - презентацію та навчальний майстер клас тривалістю 4 години в зручний для вас час.

Якщо це ваш перший квадрокоптер і раніше ви ніколи не літали - жодних проблем!

Наші досвідчені інструктори допоможуть вам оволодіти базовими навичками для захоплюючих і безпечних польотів. Все для того, щоб ви робили зйомку польотів професійно!

Будь-яка зйомка, селфі чи весільні кадри з повітря, зйомка спортивних заходів чи ранкових пробіжок - всі ці миті можуть отримати ще більшу цінність для загального відеоряду. З квадрокоптером DJI, який ви можете купити в нашому магазині, ви отримаєте чудову можливість, щоб створювати унікальні кадри.

Наша компанія є офіційним дилером продукції DJI в Україні. Тому кожен покупець отримує офіційне сервісне обслуговування і гарантію на всій території України протягом 1,5 року, а інформаційну підтримку ми надаємо протягом 3 років.

У наш сервісний центр ви можете звернутися, навіть якщо живете не в Києві, - просто зателефонуйте нашому менеджеру і домовтесь про зручний спосіб доставки товару для його профогляду.

Нехай квадрокоптери приносять вам максимальне задоволення від польотів!

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio