Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Кольпоскоп Brightfield Healthcare AC-4503 56

67 000 грн

Є в наявності

Цифровий кольпоскоп зі світлодіодним джерелом світла є ідеальним рішенням для невеликих гінекологічних кабінетів.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Кольпоскоп Brightfield Healthcare® AC-4503 - цифровий кольпоскоп зі світлодіодним джерелом світла є ідеальним рішенням для невеликих гінекологічних кабінетів.

Завдяки наявності автоматичного фокусування, відеокамера самостійно знаходить положення найбільш чіткого зображення при заданому збільшенні, крім того, лікар може вручну змінювати фокусування.

Освітлення досліджуваної області проводиться потужними світлодіодними освітлювачами, яскравість яких регулюється для проведення найбільш комфортного дослідження. Завдяки використанню світлодіодних освітлювачів, розташованих навколо відеокамери кольпоскопа досягається оптимальне безтіньове освітлення досліджуваної області і тривалий термін використання, при цьому освітлювач не випромінює тепла при своїй роботі і виключає виникнення неприємних відчуттів у пацієнтки.

Відеокольпоскопи AC-4503 має пульт управління, який застосовується, коли використання комп’ютерної мишки є незручним. Відеокамера кольпоскопа встановлюється на рухомому штативі, для зручного розташування щодо пацієнтки.

Прилад дозволяє ефективно і своєчасно діагностувати захворювання зовнішніх жіночих статевих органів, піхви, шийки матки. Зображення досліджуваної ділянки відображається на відеоекрані який розташовується в зручному для лікаря місці. Це дозволяє проводити дослідження відразу декількох лікарів, при цьому відсутня проблема акомодації очі до оптичної системи приладу. Також лікар вільно може проводити різного роду маніпуляції бачачи інструмент, як в збільшенні, так і без нього, це дозволить прискорити і підвищити якість обстеження (лікування) пацієнтки. У той же час пацієнтка може самостійно спостерігати хід обстеження (лікування), що в деяких випадках важливо (вимоги до відеоекрані: від 18 ", наявність BMC або RCA відео входу; відеоекран пропонується опціонально).

У комплект до відеокольпоскопи (опціонально) пропонується програмне забезпечення російською мовою, яке дозволить лікарю робити архівацію проведених досліджень, первинну обробку зображень і виводити на друк отримані зображення.

За допомогою набору вбудованих інструментів можна робити всі необхідні позначки прямо на зображенні. Також програмне забезпечення містить базу даних з більш 170 фотографій з різними патологіями, для того, щоб лікар міг порівнювати фотографії з бази даних з зображеннями одержуваних при обстеженні.

Робоча станція, з ліцензійним ПЗ Windows 7, для проведення вимірювань, оформлення висновків і друку зображень також може бути включена в комплект Відеокольпоскопи (опціонально).

Переваги:

• Легкість виявлення патології навіть при незначних змінах форми і кольору тканин за рахунок електронного збільшення
• Можливість одночасної участі в процесі обстеження декількох лікарів
• Можливість відстеження динаміки захворювання завдяки порівнянню зображення до і після лікування
• Можливість проведення клінічних занять в групах студентів, ординаторів
• ультрабіла світлодіоди п’ятого покоління забезпечують чудову передачу кольору і значно уменьшяют кількість відблисків.
• Електронний зелений фільтр для кращої візуалізації патологічних субепітеліальних судин і епітеліальних структур.
• Програмне забезпечення МVision дозволяє проводити фото- і відеозапис, зберігати і накопичувати базу даних, порівнювати і редагувати зображення.
• Збережені візуальні звіти можуть використовуватися, як унікальна документація для клінічної та наукової роботи, а також для консультацій з фахівцями (в локальній мережі та мережі Internet)
• Вбудований в програму кольпоскопический атлас надає можливість точної діагностики на підставі порівняння всіх наявних архівуються зображень і знімків.

Виробник: ТМ Brightfield Healthcare (Швеція)

Характеристики:

Камера
Цифрова оптично-електронна відеокамера
Розширення
440.000 пікселів
Інтерфейс вихідного сигналу
S-Video
Режим фокусування
Автоматичний / ручний
Робоча відстань
150-500 мм
Глибина зображення
50 мм
Збільшення
1-20Х оптичний зум (20 - 265Х цифровий зум)
Діаметр поля зору
10-120 мм
Кут поля зору
2.80 (wide max.) - 480 (tele max.)
Джерело світла
Система ультра-білих світодіодів, освітлення: >2200 люкс
Фільтр
Вбудований електричний зелений
Додаткові функціїии
Замороження картинки (стоп-кадр)
Можливість неперервної роботи
> 8ч
Номінальна напруга
110/220 В, 50/60 Hz ~
12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio