Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Експрес-тест для діагностики коронавірусу (2019-нCoV) антитіла IgM / IgG (Колоїдне золото) 220

ціну уточнюйте

Немає в наявності

Опис товару

Експрес- тест для діагностики Нового Коронавірусу (2019-нCoV) антитіла IgM / IgG (Колоїдне золото) призначений для якісного визначення антитіл до 2019-Нового Коронавірусу та антитіл IgM / IgG в сироватці, плазмі в пробі крові з пальця або проби цільної крові хворих на пневмонію або підозрювані випадки.

Принцип роботи

У тесті використовується змішаний рекомбінантний нуклеокапсидний білок 2019 n-COV (N білок) та колосковий білок (S білок) кон’юговані колоїдним золотом та анти-людськими антитілами IgM та IgG відповідно нанесені на різні тест-лінї. Після нанесення зразків на тест-смужку помічений золотом рекомбінантний білок N 2019-nCoV   та білок S з''єднається з антитілом 2019-nCoV IgM або IgG у зразку та утворить марковані комплекси антиген-антитіло.

Ці комплекси рухаються до зони виявлення тест-карти по капілярах. Потім марковані комплекси антиген-антитіло будуть захоплені на різних тест-лініях антилюдськими антитілами IgM та IgG, що призведе до пурпорово червоних смужок на тест-лініях. Інтенсивність кольору кожної тест-лінії більшується пропорційно кількості антитіл 2019-nCoV   IgM та IgG у зразку.

Процедура аналізу

 

Результати аналізу


Вміст
Тест-карта Getein Novel Coronavirus (2019-nCoV ) на антитіла IgM/IgG в герметичній упаковці з осушувачем.
    •    Піпетка для оноразового використання
    •    Ділюєнт для зразків
    •    Інструкція: 1 в наборі

Тест-карта складається з пластикової оболонки та реагентної симужки, у складі якої: проба, колоїдне золото (покрите рекомбінантним 2019-nCoV N білком та S білком), нітроцелюлозної мембрани з двома тест-лініями (ці дві лінії покриті антилюдськими IgM і IgG антитілами), контрольна лінія (покрита анти-рекомбінантним білком), абсорбуючий папір та вкладиш.

 

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio