Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Стабілізатор для смартфонів DJI Osmo Mobile 3 Combo 353

3 830 грн

Немає в наявності

Комплектація DJI Osmo Mobile 3 Combo відрізняється від комплектації стабілізатора Osmo Mobile 3 Combo наявністю:

  • штатив Osmo Grip Tripod
  • чохол для перенесення
Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Нова складна конструкція

Нарешті у стабілізатора Osmo Mobile 3 з'явилася мобільність. З режиму очікування перейти до зйомки можна в лічені секунди, навіть якщо стабілізатор знаходиться в складеному стані. Тепер його зручно брати з собою в подорож, в комплект поставки навіть входить невеликий чохол.

• Автономна робота стабілізатора - близько 15 годин.
• Час повної зарядки - 2,5 години.
• До смартфону стабілізатор підключається через Bluetooth 5.0 LE.

Оновлений підвіс дозволяє змінювати орієнтацію смартфона з вертикальної на горизонтальну за допомогою функції швидкого повороту. Більш того, знімати можна під будь-яким кутом і з будь-якого положення рукояті або робити цікаві автоматичні ефекти з обертанням камери.

Основні функції доступні інтуїтивно завдяки джойстику, зручним сполученням кнопок і швидкому меню. Елементи управління були спрощені, пристроєм стало простіше користуватися однією рукою, а складна конструкція дозволяє отримати швидкий доступ до всіх портів.

Iнтелектуальні функції

У новому стабілізаторі розробники компанії DJI використовували деякі функції, розроблені для своїх дронів. Крім спеціальних режимів для різних сценаріїв зйомки, Osmo Mobile 3 підтримує роботу з системою відстеження Active Track на основі алгоритмів машинного навчання і комп'ютерного зору.

Варто відзначити реалізацію спортивного режиму для різних динамічних сценаріїв: зйомки баскетбольного матчу або, наприклад, активних дитячих розваг. DJI обіцяє оптимізовані алгоритми для таких випадків, що дозволяють домогтися як швидкості реакції, так і плавності рухів камери.

 

Є й такі режими, як «Панорама» (автоматична зйомка панорам 3х3 або 180 °), «Таймлапс» (прискорення часу і рухів за допомогою інтервальної зйомки в зв'язці з рухом підвісу), «уповільнена зйомка».

Був доданий режим «Історія», в якому є 13 різних пресетів поведінки стабілізатора. З їх допомогою користувач вже точно зможе зняти непогане відео, гідне «Сторіс» великих блогерів.

Osmo Mobile 3 підтримує:
управління жестами (запустити відеозапис можна простим рухом руки як на фронтальній, так і на основний камерах),
• ActiveTrack 3.0 (плавне і надійне відстеження об'єктів на основі алгоритмів машинного навчання і комп'ютерного зору),
«Гіперлапс» (особливий режим прискореної зйомки з додатковим рівнем електронної стабілізації і відстеженням об'єктів через ActiveTrack 3.0).

Додаток DJI Mimo

Всі функції гаджета доступні в мобільному додатку DJI Mimo, який містить шаблони, навчальні відео та інтелектуальні режими для доступу до розширеного кількості функцій.

Технічні характеристики:
Час автономної роботи: 15 годин (в ідеальних умовах)
Час повної зарядки: 2,5 години
• Bluetooth 5.0 LE
Розміри (в складеному стані): 157х130х46 мм
Розміри (в розкладеному стані): 285х125х103 мм
Вага: 405 грам

 

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio