Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Стедікам DJI OM 4 14

5 220 грн

Є в наявності

Тепер ваші відео будуть тремтячими: потужний двигун DJI OM 4 з доданим зовнішнім об'єктивом забезпечить стійкість смартфона і плавне відтворення відео.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Надзвичайно компактний складаний стабілізатор DJI OM 4 ідеально доповнить ваш смартфон, надавши всі умови для створення ідеального відео. Тепер ваші, відео будуть тремтячими: потужний двигун DJI OM 4 з доданим зовнішнім об'єктивом забезпечить стійкість смартфона і плавне відтворення відео.

Розмір сумісного телефону:

● товщина: 6,9-10 мм;
● ширина: 67-84 мм;
● вага: 230 ± 60 м

Стабілізатор, досить компактний і легкий, має незвичайну конструкцію, в якій використовуються магніти. Магнітний затиск для смартфона і магнітний тримач кільця дозволяють створювати відео в будь-який зручний для вас момент, що ідеально для зйомки під час подорожі.

  • Затиск-магніт для телефону - неймовірно тонкий і надлегкий, завдяки чому забезпечується безпека смартфона під час його застосування.
  • Магнітний кільцевий тримач використовуйте, якщо необхідно прикріпити смартфон до OM 4, надійно утримувати телефон або використовувати його в якості підставки.

  

Зручний і інтуїтивно зрозумілий дизайн дозволяє тримати OM 4 однією рукою. А якщо необхідно відповісти на дзвінок посеред зйомки відео, пристрій перейде в режим очікування.

Стедікам OM 4 вражає новими інтелектуальними режимами зйомки:

• Функція CloneMe створює епічну панораму з декількох фотографій, припиняючи зйомку, щоб у вас був час перейти в наступний кадр і прийняти потрібну позу.

• Функція ActiveTrack 3.0 значно спрощує супровід об'єктів. Ця версія з високою точністю розпізнає дітей, дорослих і домашніх тварин, а також дозволяє додатково налаштовувати композицію за допомогою джойстика.

• Динамічний зум: спробуйте захоплюючий «ефект Хічкока», творчу зйомку з DynamicZoom, яка дозволяє легко домогтися ефекту голлівудських фільмів. Передові алгоритми знають, що потрібно робити, вам досить натиснути на кнопку та йти.

• Керування жестами. Тепер ви можете зробити селфі або груповий знімок без допомоги рук. Робіть це дистанційно за допомогою жестів.

• Quick Roll - проста зміна портретного / ландшафтного формату.

• CloneMe Pano - об'єкт в одному кадрі в декількох місцях одночасно.

• Story - кілька вбудованих сценаріїв для зйомки і монтажу відео. Спробуйте представлені творчі шаблони режиму історії (Story Mode), щоб знімати цікаве і захоплююче відео.

• Спробуйте унікальні ефекти Sport, Inception, Hyperlapse, Timelapse, Slow Motion. Це дуже зручно!

Додаток DJI Mimo включає відеоредактор, що дозволяє моментально створювати справжні шедеври. Інтегровані керівництва нададуть вам докладні інструкції, щоб можна було зосередитися на творчому процесі.

Комплектація:

Технічні характеристики:

● Час роботи: до 15 годин
● Інтерфейси: USB-C; USB-A
● Напруга батареї: 7,2 В
● Ємність батареї: 2450 мАч
● Енергія батареї: 17,64 Втч
● Внутрішній акумулятор: 18650 літій-іонний
● Діапазон робочих температур: від 0 до 40° C
● Діапазон температур зарядки: від 5 до 40° C
● Розміри (в розкладеному вигляді): 276 × 119,6 × 103,6 мм
● Розміри (в складеному вигляді): 163 × 99,5 × 46,5 мм
● Підвіс: 390 г
● Тримач магнітного кільця: 11,4 г
● Магнітний затиск для телефону: 32,6 г
● Мобільний додаток: DJI Mimo

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.