Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Стедікам Zhiyun Smooth 4 10

2 419 грн

Є в наявності

Чи замислювалися ви коли-небудь, що ваш смартфон - потенційний пристрій для створення кінематографічного контенту?

Стабілізатор Zhiyun Smooth 4 здатний це показати.

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Чи замислювалися ви коли-небудь, що ваш смартфон - потенційний пристрій для створення кінематографічного контенту? Стабілізатор Zhiyun Smooth 4 здатний це показати. Цей невеликий пристрій дозволяє знімати чіткі та стабільні кадри з використанням звичайного смартфона з камерою.

Інтегрована панель управління на рукоятці позбавляє від потреби використовувати екран смартфона для управління знімальним процесом. Через панель управління можна налаштовувати як стабілізатор, так і камеру смартфона.

Бездоганний фокус та зум

Із застосуванням вищезгаданих органів управління на рукоятці користувач може професійно регулювати масштабування кадру для зйомки крупним планом. У свою чергу, кнопка FN, яка виконана в форматі коліщатка, виконує функцію фокусування, допомагаючи досягти високої чіткості зйомки.

Кінематографічні переходи

Стабілізатор Smooth 4 оснащений функцією PhoneGo, перемикання в який дозволяє розкрити весь потенціал пристрою. В даному режимі стедікам без затримки буде реагувати на найменший рух, тому оператору не потрібно турбуватися про втрату кращих моментів для зйомки. Таким чином, із застосуванням всього лише стабілізатора оператор може отримати ідеальні переходи сцен без постобробки.

Сповільнена зйомка

Звичайно ж, куди без сповільненої зйомки, адже така функція в Smooth 4 також є. Більш того, стабілізатор дозволяє виконувати сповільнену покадрову зйомку повільно протікаючих процесів і об’єктів, які повільно рухаються, роблячи запис живим та відображаючи красу потоку часу.

Оптимізація сповільненої зйомки дозволяє захопити більше деталей, які зазвичай залишаються непоміченими в повсякденному житті. В арсеналі стабілізатора є широкі можливості для зміни діапазонів зйомки (від широкого до вузького). Оператор може вибрати свій унікальний режим сповільненої зйомки, який максимально відобразить всі рухи та об'єкти.

Відстеження об'єкта

Стабілізатор Smooth 4 здатний не просто створювати якісні кадри, а й відстежувати потрібні об'єкти з максимальною точністю, включаючи обличчя людей. Оператору досить просто вибрати об'єкт або людину, яку потрібно постійно відстежувати і стабілізатор зробить все автоматично.

Творчість без перерв

Стабілізатор Smooth 4 здатний працювати 12 годин без перерви. Більш того, акумулятор стедікама може заряджати смартфон безпосередньо під час зйомки. Ви можете знімати відео цілий день, не піклуючись про стан батареї. Якщо підключити до порту зарядки стабілізатора джерело живлення час роботи самого пристрою і смартфона є практично необмеженим.

Технічні характеристики:

  • Час роботи: близько 12 годин
  • Діапазон робочих температур: -10° C до 45° C
  • Ємність батареї: 2000 мАч
  • Вага: 560±2 г
  • Розміри: 123 х 105 х 328 мм
12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio