Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Гелікоптер Hummingbird 300L 385

9 485 000 грн

Під замовлення 180 днів

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Модель HUMMINGBIRD 300L - це гелікоптер для комфортних подорожей. Призначений для тривалих польотів і зручного розміщення чотирьох чоловік. Це витривалий літальний агрегат з відмінною вантажопідйомною, ергономічною і легкою конструкцією, а також чудовою маневреністю.

Особливості двигуна

Вертоліт HUMMINGBIRD 300L обладнаний якісним мотором з системою впорскування палива типу IO-540 від компанії «Titan Aircraft Engines». Двигун вмонтований під кутом в 60 градусів і має спеціальну систему змащення з сухим кратером. У ньому відсутні противаги колінвалу. Вага силового апарату значно менше, ніж маса попередників. Його потужність може досягати 300 кінських сил, але номінальне значення знижено до показника в 280 кінських сил. Може функціонувати на пальному з октановим числом від 93 і до 100LL.

У комплектації двигуна присутній легкий генератор змінного струму, система впорскування палива, здвоєне магнето з пусковим вібратором, паливні насоси з приводом від двигуна і електродвигуна, паливний фільтр («Andair»).

Переваги гелікоптера

Модель HUMMINGBIRD 300L - це функціональна, безперебійна модель, що відрізняється відмінною маневреністю, компактністю габаритів, а також безпекою польотів на будь-які відстані. Він легко може сідати в будь-яких місцях, забезпечує високу швидкість зльоту, комфортабельність польоту і швидкий відгук на управління.

Характеристики HUMMINGBIRD 300L:

  • мотор типу - IO-540 «Titan Aircraft Engines»;
  • потужність двигуна - 300 кінських сил;
  • гранична швидкість - до 195 кілометрів на годину;
  • паливні витрати - 42 літри на 1 годину польоту.

 

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio