Elite Copter

літати легко

Офіційний дилер DJI в Україні

Відео окуляри DJI Goggles 281

19 220 грн

Немає в наявності

Кредит від 0,01%
Розстрочка online

Опис товару

Нові відео окуляри DJI Goggles - це інноваційне рішення від виробника DJI, за допомогою яких ви зможете спостерігати за польотом від першої особи і управляти дроном лише одним поворотом голови. Ці відео окуляри відмінно підходять для управління квадрокоптерами DJI.

Поглянути на світ по-новому разом з DJI GOGGLES

DJI Goggles - дуже зручні окуляри, так як створені для управління польотами пристроїв DJI з оглядом від першої особи.

У них є все, що необхідно для польоту в новому вимірі: два великих екрани з високою роздільною здатністю, бездротова передача відеопотоку на великій відстані з мінімальною затримкою сигналу і прямий доступ до управління зйомкою і дроном (включаючи огинання рельєфу, режими ActiveTrack і TapFly, кінематографічний і режим штатива).

Безперебійна передача сигналу

Відео окуляри DJI Goggles передають потокове відео з роздільною здатністю 720 пікселів і частотою оновлення 60 кадрів/с (або з 1080р/30 - на близькій відстані), з мінімальною затримкою сигналу (всього лише 120 мс)

Система беспроводної передачі сигналу DJI OcuSync квадрокоптера DJI дозволяє одночасно підключити до 4-х пристроїв.

Антени, які вшиті в наголівну стрічку шолому, забезпечують ідеальне радіопокриття - на всі 360°. З'єднання не перерветься, навіть якщо квадрокоптер буде знаходиться позаду вас.

Відео-окуляри DJI Goggles - це унікальна можливість транслювати відеопотік з окуляр і ділитися радістю польоту зі своїми друзями!

 

 

Відео

12 причин купити у нас

Потрібен дрон? Або є питання?

Зв'яжіться з нами і отримаєте повну інформацію про товар.

  • Все права защищены
  • Разработка сайта © Green Studio